Rezerwuj loty z Aerolineas Argentinas

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 11.10
wt. 18.10

Fakty o Aerolineas Argentinas

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Aerolineas Argentinas

Najtańsza trasa

204 zł

Najpopularniejsza trasa

SLA - EZE

Najkrótszy lot

0h 40min

Najdłuższy lot

7h 30min
Najtańsze połączenie Aerolineas Argentinas na trasie San Miguel de Tucumán Benj Matienzo – Salta Gen Belgrano kosztuje 204 zł
Trasa Salta Gen Belgrano – Buenos Aires-Ezeiza jest obecnie najpopularniejsza w liniach Aerolineas Argentinas
Najkrótszy lot liniami Aerolineas Argentinas trwa 0h 40min i odbywa się na trasie San Miguel de Tucumán (TUC) – Salta (SLA)
Najdłuższy lot liniami Aerolineas Argentinas na trasie Santiago de Chile (SCL) – Mendoza (MDZ) trwa 7h 30min

Aerolineas Argentinas – opinie

8,0
ŚwietnyNa podstawie 223 zweryfikowanych opinii gości
8,0Ogólnie
7,9Wejście na pokład
8,4Załoga
5,7Rozrywka
6,3Jedzenie
7,5Komfort

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Aerolineas Argentinas

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Aerolineas Argentinas.
Madryt - Buenos Aires
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena5 495 zł

Informacje o locie liniami Aerolineas Argentinas

Aerolineas Argentinas nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Aerolineas Argentinas obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Berlin Brandenburg. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii SunExpress.

Kordoba Pajas Blancas, Buenos Aires Jorge Newbery i Mendoza El Plumerillo to główne porty lotnicze obsługiwane przez Aerolineas Argentinas. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Aerolineas Argentinas w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Aerolineas Argentinas za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Aerolineas Argentinas włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Aerolineas Argentinas pod numerem +54 011-4320-2000 lub odwiedzając stronę aerolineas.com.ar.

Aktualnie lot na trasie San Miguel de Tucumán Benj Matienzo - Salta Gen Belgrano z 0 przesiadkami za 422 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Aerolineas Argentinas. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Aerolineas Argentinas, podróż na trasie San Miguel de Tucumán Benj Matienzo - Salta Gen Belgrano z 0 przesiadkami za 204 zł jest najtańszą opcją.

W liniach Aerolineas Argentinas obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x35x25 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 40x30x20 cm.


Popularne kierunki Aerolineas Argentinas

Znajdź loty Aerolineas Argentinas w tych popularnych miastach

Popularne kierunki międzynarodowe Aerolineas Argentinas

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Argentyna? Zarezerwuj lot międzynarodowy Aerolineas Argentinas do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Aerolineas Argentinas

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Aerolineas Argentinas
pt. 10/7