Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Oświęcim, małopolskie

Oświęcim, małopolskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
czw. 6.6
czw. 13.6
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Oświęcim

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Oświęcim.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Oświęcim jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Oświęcim można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Flex To Go. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 30 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Oświęcim to 67 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Oświęcim?

Większość osób korzystających z momondo wypożycza samochód Ford Focus Wagon w mieście Oświęcim, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Renault Clio (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Ford Focus Wagon to 84 zł za dzień. Osoby korzystające z naszej strony znalazły oferty wynajmu Ford Focus Wagon w mieście Oświęcim już za 67 zł za dzień. Z kolei wynajem Renault Clio w mieście Oświęcim kosztuje zazwyczaj 48 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 44 zł za dzień.

Oświęcim, małopolskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Oświęcim – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

43 zł - 255 zł

Wszystkie typy samochodów

67 zł - 211 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Oświęcim, Polski wynosi 84 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 43 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 30% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oświęcim. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oświęcim zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Oświęcim, Polski wynosi 132 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 10% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oświęcim. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oświęcim zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Oświęcim, Polski wynosi 260 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 168 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 54% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oświęcim. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oświęcim zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Oświęcim, Polski wynosi 106 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 63 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 11% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oświęcim. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oświęcim zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Oświęcim, Polski wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 109 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 40% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oświęcim. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oświęcim zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Oświęcim, Polski wynosi 274 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 319 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 57% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Oświęcim. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Oświęcim zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Oświęcim – wypożyczalnie samochodów

Oświęcim, małopolskie - wszystkie największe wypożyczalnie

RENTIS

6 lokalizacji

Car Net

1 lokalizacja

Firefly

1 lokalizacja

keddy by Europcar

1 lokalizacja

Right Cars

1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Oświęcim

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Oświęcim.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Flex To Go

Najtańszy samochód na wynajem

56 zł

Najpopularniejszy model

Ford Focus Wagon
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Oświęcim znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Flex To Go. Pozostałe popularne firmy to CarWiz i Wheego
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Oświęcim to 56 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 97 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Oświęcim w ciągu ostatnich 7 dni był Ford Focus Wagon. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Renault Clio.

Oświęcim – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Oświęcim - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Oświęcim, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Czerwiec) w mieście Oświęcim kosztuje średnio 73 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 73 zł. Osoby szukające w mieście Oświęcim auta na wynajem na tydzień (Czerwiec) znalazły średnie ceny wysokości 0 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 0 zł.

Oświęcim, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Oświęcim, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 140 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Oświęcim mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW X5 w mieście Oświęcim?

Czy pogoda w mieście Oświęcim jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu małopolskie?

małopolskie to region w którym średnie temperatury (Maj) wahają się w granicach 8 °C, a opady 89,3 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Oświęcim.

samochody w: Oświęcim – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Oświęcim – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Oświęcim – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Oświęcim – liczba dostępnych operatorów to 10 (dane na maja 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Oświęcim?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Oświęcim). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Oświęcim: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Oświęcim: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Oświęcim – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Oświęcim – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Oświęcim – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Oświęcim – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Oświęcim – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Oświęcim – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Oświęcim)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
czw. 6.6
Południe
czw. 13.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Oświęcim – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Znajdź wypożyczalnie samochodów na tych popularnych lotniskach w pobliżu Oświęcim