Tanie loty na trasie Wrocław – Ukraina od 16 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Ukraina-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Ukraina
Znaleziono najlepszą cenę168 złNajlepsza oferta na podróż Wrocław – Ukraina w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 168 zł. Najlepsza cena lotu Wrocław – Ukraina w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 16 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 15minNajszybszy lot Wrocław-Ukraina zajmuje 1h 15min.
Loty bezpośredniepon i sobBezpośrednie loty Wrocław-Ukraina – poniedziałek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Ukraina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Ukraina?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Ukraina.

Która trasa podróży Wrocław – Ukraina jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Ukraina.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Ukraina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Ukraina, zmieniając zakładki
Wizz Air
11 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 10min
LWO03:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
14 lut
LWO05:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 10min
WRO07:05Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
25 lut
WRO01:00Wrocław-Strachowice
1h 10min
LWO02:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1 mar
LWO09:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 15min
WRO11:10Wrocław-Strachowice
Ryanair
16 lut
WRO09:15Wrocław-Strachowice
1h 50min
KBP11:05Kijów-Boryspol
25 lut
KBP18:15Kijów-Boryspol
1h 50min
WRO20:05Wrocław-Strachowice
Wizz Air
22 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 45min
IEV03:45Kijów-Żulany
26 lut
IEV14:55Kijów-Żulany
1h 50min
WRO16:45Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
28 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 10min
LWO03:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
3 mar
LWO09:40Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 15min
WRO10:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
26 lut
WRO14:40Wrocław-Strachowice
1h 15min
LWO15:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
5 mar
LWO17:20Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 15min
WRO18:35Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Ukraina w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wrocław – Ukraina w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
5 mar
WRO14:40Wrocław-Strachowice
1h 15min
LWO15:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Wizz Air
28 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 10min
LWO03:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
Wizz Air
26 lut
WRO11:40Wrocław-Strachowice
1h 45min
IEV13:25Kijów-Żulany

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Ukraina

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Ukraina
Wizz Air
7 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 10min
LWO03:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
14 lut
LWO05:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 10min
WRO07:05Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
7 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 10min
LWO03:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
8 lut
LWO09:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 15min
WRO11:10Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 lut
WRO14:40Wrocław-Strachowice
1h 15min
LWO15:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
8 lut
LWO09:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 15min
WRO11:10Wrocław-Strachowice
Wizz Air
7 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 10min
LWO03:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
14 lut
LWO05:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 10min
WRO07:05Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 lut
WRO14:40Wrocław-Strachowice
1h 15min
LWO15:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
8 lut
LWO09:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 15min
WRO11:10Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
5 lut
WRO14:40Wrocław-Strachowice
1h 15min
LWO15:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
7 lut
LWO04:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 10min
WRO06:05Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Ukraina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Ukraina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 82 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 197 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 442 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 488 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Wizz Air: Wrocław – Ukraina

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Wrocław – Ukraina
Wizz Air
7 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 10min
LWO03:10Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
14 lut
LWO05:55Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
1h 10min
WRO07:05Wrocław-Strachowice
Wizz Air
22 lut
WRO02:00Wrocław-Strachowice
1h 45min
IEV03:45Kijów-Żulany
26 lut
IEV14:55Kijów-Żulany
1h 50min
WRO16:45Wrocław-Strachowice
Wizz Air
19 lut
WRO11:40Wrocław-Strachowice
1h 45min
IEV13:25Kijów-Żulany
26 lut
IEV14:55Kijów-Żulany
1h 50min
WRO16:45Wrocław-Strachowice

Loty LOT: Wrocław – Ukraina

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Wrocław – Ukraina
LOT
6 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
18h 50min
1 przesiadka
IEV19:20Kijów-Żulany
13 lut
IEV00:40Kijów-Żulany
13h 00min
1 przesiadka
WRO13:40Wrocław-Strachowice
LOT
6 lut
WRO13:40Wrocław-Strachowice
5h 40min
1 przesiadka
IEV19:20Kijów-Żulany
11 lut
IEV00:40Kijów-Żulany
19h 30min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
LOT
5 lut
WRO13:40Wrocław-Strachowice
5h 40min
1 przesiadka
IEV19:20Kijów-Żulany
12 lut
IEV00:40Kijów-Żulany
13h 00min
1 przesiadka
WRO13:40Wrocław-Strachowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Ukraina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Ukraina, takie jak Wizz Air, LOT i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Wrocław-Ukraina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena69 zł
Loty Wrocław - Odesa
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena53 zł
Loty Kraków - Odesa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena86 zł
Loty Wrocław - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena41 zł
Loty Gdańsk - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena155 zł
Loty Poznań - Lwów
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena49 zł
Loty Warszawa - Odesa
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena233 zł
Loty Kraków - Lwów
Najkrótszy czas lotu0h 50min
Najniższa cena147 zł
Loty Kraków - Charków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena82 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Ukraina

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Ukraina