Tanie loty na trasie Wrocław – Rijeka od 95 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Rijeka-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Rijeka

Znaleziono najlepszą cenę

95 zł

Najkrótszy czas lotu

5h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Rijeka — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Wrocław - Rijeka w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 95 zł. Najlepsza oferta na lot Wrocław - Rijeka w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 931 zł.
Najszybszy lot Wrocław-Rijeka zajmuje 5h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Rijeka. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Rijeka.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Rijeka: Rijeka (RJK)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Rijeka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Wrocław – Rijeka są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Wrocław – Rijeka są najtańsze?

rano

Loty Wrocław - Rijeka są około 32% droższe wieczorem niż rano.

Która trasa podróży Wrocław – Rijeka jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Rijeka

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Rijeka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Rijeka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Rijeka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Rijeka, zmieniając zakładki
LOT
28 sie
WRO01:30Wrocław-Strachowice
10h 00min
1 przesiadka
RJK11:30Rijeka
4 wrz
RJK12:20Rijeka
7h 15min
1 przesiadka
WRO19:35Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
17 cze
WRO03:25Wrocław-Strachowice
32h 00min
2 przesiadki
RJK11:25Rijeka
19 cze
RJK13:15Rijeka
24h 45min
2 przesiadki
WRO14:00Wrocław-Strachowice
Lufthansa
26 cze
WRO02:05Wrocław-Strachowice
5h 10min
1 przesiadka
RJK07:15Rijeka
2 lip
RJK15:20Rijeka
3h 45min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
17 cze
WRO03:25Wrocław-Strachowice
32h 00min
2 przesiadki
RJK11:25Rijeka
19 cze
RJK13:15Rijeka
19h 15min
1 przesiadka
WRO08:30Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
19 sie
WRO02:40Wrocław-Strachowice
36h 55min
2 przesiadki
RJK15:35Rijeka
25 sie
RJK09:25Rijeka
23h 05min
1 przesiadka
WRO08:30Wrocław-Strachowice
Lufthansa
20 sie
WRO02:05Wrocław-Strachowice
12h 35min
1 przesiadka
RJK14:40Rijeka
24 sie
RJK14:45Rijeka
17h 45min
2 przesiadki
WRO08:30Wrocław-Strachowice
1 038 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Rijeka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wrocław – Rijeka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
8 cze
WRO17:05Wrocław-Strachowice
17h 35min
1 przesiadka
RJK10:40Rijeka
Ryanair
8 cze
WRO05:05Wrocław-Strachowice
29h 35min
2 przesiadki
RJK10:40Rijeka
Ryanair
8 cze
WRO05:05Wrocław-Strachowice
29h 35min
2 przesiadki
RJK10:40Rijeka

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Rijeka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Rijeka
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO17:05Wrocław-Strachowice
17h 35min
1 przesiadka
RJK10:40Rijeka
8 cze
RJK12:05Rijeka
30h 30min
2 przesiadki
WRO18:35Wrocław-Strachowice
1 507 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 cze
WRO06:50Wrocław-Strachowice
7h 10min
1 przesiadka
RJK14:00Rijeka
8 cze
RJK14:45Rijeka
15h 30min
1 przesiadka
WRO06:15Wrocław-Strachowice
2 368 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO05:05Wrocław-Strachowice
29h 35min
2 przesiadki
RJK10:40Rijeka
8 cze
RJK12:05Rijeka
19h 25min
2 przesiadki
WRO07:30Wrocław-Strachowice
1 800 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO14:10Wrocław-Strachowice
17h 05min
2 przesiadki
RJK07:15Rijeka
8 cze
RJK06:05Rijeka
13h 30min
3 przesiadki
WRO19:35Wrocław-Strachowice
7 294 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Wrocław – Rijeka

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Wrocław – Rijeka
Lufthansa
26 cze
WRO02:05Wrocław-Strachowice
5h 10min
1 przesiadka
RJK07:15Rijeka
2 lip
RJK15:20Rijeka
3h 45min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
Lufthansa
20 sie
WRO02:05Wrocław-Strachowice
12h 35min
1 przesiadka
RJK14:40Rijeka
24 sie
RJK14:45Rijeka
17h 45min
2 przesiadki
WRO08:30Wrocław-Strachowice
1 038 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 sie
WRO02:05Wrocław-Strachowice
12h 35min
1 przesiadka
RJK14:40Rijeka
23 sie
RJK08:25Rijeka
10h 40min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
1 042 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Rijeka oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Rijeka, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Wrocław-Strachowice – Rijeka – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Wrocław-Strachowice i Rijeka dzieli dystans 670,4 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 4h 05min.



Alternatywne trasy Wrocław-Rijeka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Split
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena293 zł
Loty Warszawa - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena465 zł
Loty Poznań - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena250 zł
Loty Warszawa - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena336 zł
Loty Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena245 zł
Loty Kraków - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena383 zł
Loty Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena233 zł
Loty Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena254 zł
Loty Warszawa - Rijeka
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena431 zł
Loty Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena211 zł
Loty Gdańsk - Split
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena508 zł
Loty Wrocław - Split
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena258 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Rijeka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Rijeka

Loty do innych miast: Chorwacja

Rijeka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Wrocław – Rijeka. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Wrocław – Rijeka, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Wrocław – Rijeka dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Wrocław – Rijeka. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.