Tanie loty Słowacja - Warszawa od 96 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Warszawa-Słowacja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Słowacja-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę1 400 złNajlepsza cena za lot Słowacja – Warszawa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 400 zł
Najkrótszy czas lotu9h 45minNajszybszy lot Słowacja-Warszawa zajmuje 9h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Słowacja-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Słowacja - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Słowacja – Warszawa jest najtańsza?

Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Słowacja - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Słowacja - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Słowacja - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 gru
BTS03:30Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
31h 50min
2 przesiadki
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
13 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
10h 40min
1 przesiadka
BTS18:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Kilka linii lotniczych
10 gru
BTS03:30Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
31h 50min
2 przesiadki
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
13 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 45min
2 przesiadki
BTS10:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Kilka linii lotniczych
17 gru
BTS02:20Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
39h 05min
2 przesiadki
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
19 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
5h 15min
1 przesiadka
BTS12:45Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Kilka linii lotniczych
17 gru
BTS02:20Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
39h 05min
2 przesiadki
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
19 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
24h 25min
2 przesiadki
BTS07:55Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Wizz Air
17 gru
BTS02:40Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
26h 35min
1 przesiadka
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
19 gru
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
24h 30min
1 przesiadka
BTS02:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
1 159 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
BTS11:35Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
27h 00min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina
13 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
10h 40min
1 przesiadka
BTS18:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik

Znajdź najtańsze oferty lotów Słowacja - Warszawa w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
5 gru
BTS01:30Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
34h 40min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
4 gru
BTS05:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
31h 00min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
5 gru
BTS13:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
23h 00min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Słowacja – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Słowacja – Warszawa
Kilka linii lotniczych
4 gru
BTS12:40Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
23h 25min
2 przesiadki
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
7 gru
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 15min
2 przesiadki
BTS10:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
1 492 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 gru
BTS12:40Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
23h 25min
2 przesiadki
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
7 gru
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 15min
2 przesiadki
BTS10:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
1 496 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Słowacja-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bratysława - Warszawa
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena245 zł
Loty Bratysława - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu12h 05min
Najniższa cena528 zł
Loty Bratysława - Kraków
Najkrótszy czas lotu10h 25min
Najniższa cena204 zł

Podobne loty: Słowacja – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Słowacja – Warszawa