Tanie loty na trasie San José, San José Province – Warszawa od 2 400 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Informacje o trasie Warszawa-San José, San José Province

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń San José, San José Province-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

2 400 zł

Najkrótszy czas lotu

14h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot San José, San José Province - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 400 zł. Najlepsza oferta na lot San José, San José Province - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 18 454 zł.
Najszybszy lot San José, San José Province-Warszawa zajmuje 14h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów San José, San José Province-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko San José Juan Santamaria - Lotnisko Warszawa Modlin i Lotnisko San José Juan Santamaria - Warszawa Lotnisko Chopina.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty San José, San José Province - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty San José, San José Province – Warszawa są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot San José, San José Province - Warszawa to Kwiecień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty San José, San José Province – Warszawa są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty San José, San José Province – Warszawa są najtańsze?

rano

Loty San José, San José Province - Warszawa są około 42% droższe wieczorem niż rano.

Która trasa podróży San José, San José Province – Warszawa jest najtańsza?

San José Juan Santamaria - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę San José Juan Santamaria - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami San José, San José Province - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie San José, San José Province - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty San José, San José Province - Warszawa, zmieniając zakładki
Air Canada
15 wrz
SJO05:40San José Juan Santamaria
20h 15min
2 przesiadki
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
22h 10min
2 przesiadki
SJO00:40San José Juan Santamaria
4 119 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 wrz
SJO05:40San José Juan Santamaria
20h 15min
2 przesiadki
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
19h 25min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
4 167 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
11 paź
SJO15:40San José Juan Santamaria
18h 30min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
18 paź
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
16h 05min
1 przesiadka
SJO21:55San José Juan Santamaria
4 260 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 paź
SJO05:40San José Juan Santamaria
39h 25min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
10 paź
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
43h 00min
2 przesiadki
SJO00:40San José Juan Santamaria
4 150 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 paź
SJO15:40San José Juan Santamaria
18h 30min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
18 paź
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
19h 25min
2 przesiadki
SJO00:40San José Juan Santamaria
4 207 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 paź
SJO04:00San José Juan Santamaria
24h 20min
2 przesiadki
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
18 paź
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
34h 14min
3 przesiadki
SJO15:54San José Juan Santamaria
4 420 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów San José, San José Province - Warszawa w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
12 cze
SJO13:54San José Juan Santamaria
55h 41min
3 przesiadki
WMI21:35Warszawa Modlin
2 400 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 cze
SJO03:45San José Juan Santamaria
41h 15min
2 przesiadki
WAW21:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 507 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 cze
SJO23:05San José Juan Santamaria
26h 50min
3 przesiadki
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 524 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie San José, San José Province – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony San José, San José Province – Warszawa
Kilka linii lotniczych
27 maj
SJO13:40San José Juan Santamaria
36h 15min
1 przesiadka
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
19h 25min
2 przesiadki
SJO01:15San José Juan Santamaria
5 779 zł
Znajdź podobne
Air Canada
27 maj
SJO06:35San José Juan Santamaria
38h 35min
2 przesiadki
WAW21:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
22h 50min
2 przesiadki
SJO01:15San José Juan Santamaria
5 784 zł
Znajdź podobne
Air France
27 maj
SJO15:15San José Juan Santamaria
18h 20min
1 przesiadka
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
SJO20:55San José Juan Santamaria
7 661 zł
Znajdź podobne
United Airlines
27 maj
SJO23:05San José Juan Santamaria
50h 45min
2 przesiadki
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
44h 59min
2 przesiadki
SJO00:19San José Juan Santamaria
9 499 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
SJO06:35San José Juan Santamaria
17h 35min
2 przesiadki
WAW00:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
22h 50min
2 przesiadki
SJO01:15San José Juan Santamaria
6 191 zł
Znajdź podobne
Air Canada
27 maj
SJO06:35San José Juan Santamaria
38h 35min
2 przesiadki
WAW21:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
22h 50min
2 przesiadki
SJO01:15San José Juan Santamaria
6 488 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: San José, San José Province – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot San José, San José Province – Warszawa
Air Canada
15 wrz
SJO05:40San José Juan Santamaria
20h 15min
2 przesiadki
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
22h 10min
2 przesiadki
SJO00:40San José Juan Santamaria
4 119 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 paź
SJO05:40San José Juan Santamaria
39h 25min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
10 paź
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
43h 00min
2 przesiadki
SJO00:40San José Juan Santamaria
4 150 zł
Znajdź podobne
Air Canada
14 cze
SJO05:40San José Juan Santamaria
20h 05min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
21 cze
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
43h 00min
2 przesiadki
SJO00:40San José Juan Santamaria
4 876 zł
Znajdź podobne

Loty United Airlines: San José, San José Province – Warszawa

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot San José, San José Province – Warszawa
United Airlines
27 maj
SJO23:05San José Juan Santamaria
50h 45min
2 przesiadki
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
44h 59min
2 przesiadki
SJO00:19San José Juan Santamaria
9 499 zł
Znajdź podobne
United Airlines
26 maj
SJO23:05San José Juan Santamaria
25h 20min
2 przesiadki
WAW00:25Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
44h 59min
2 przesiadki
SJO00:19San José Juan Santamaria
9 508 zł
Znajdź podobne
United Airlines
27 maj
SJO23:05San José Juan Santamaria
26h 40min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
5 cze
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
19h 58min
2 przesiadki
SJO23:18San José Juan Santamaria
12 674 zł
Znajdź podobne

  • San José Juan Santamaria – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    San José Juan Santamaria – Warszawa – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 10133,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 14h 45min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy San José, San José Province-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty San José, San José Province - Kraków
Najkrótszy czas lotu22h 15min
Najniższa cena4 026 zł

Loty podobne do tych na trasie San José, San José Province – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy San José, San José Province – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie San José – Warszawa. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie San José – Warszawa z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie San José – Warszawa. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów San José – Warszawa. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.