Tanie loty na trasie Regina – Warszawa od 5 051 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Warszawa-Regina

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Regina-Warszawa

Najkrótszy czas lotu

21h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Regina-Warszawa zajmuje 21h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Regina-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Regina - Lotnisko Warszawa Modlin i Lotnisko Regina - Warszawa Lotnisko Chopina.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Regina - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Regina – Warszawa jest najtańsza?

Regina - Warszawa Modlin

Wybierz trasę Regina - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Regina - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Regina - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Regina - Warszawa, zmieniając zakładki
Air Canada
4 cze
YQR10:20Regina
34h 45min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
20 wrz
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
29h 49min
2 przesiadki
YQR15:04Regina
5 602 zł
Znajdź podobne
Air Canada
4 cze
YQR16:50Regina
28h 15min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
25h 00min
2 przesiadki
YQR03:30Regina
5 624 zł
Znajdź podobne
Air Canada
4 cze
YQR10:20Regina
34h 45min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
24 wrz
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
45h 40min
2 przesiadki
YQR03:30Regina
5 688 zł
Znajdź podobne
Air Canada
4 cze
YQR06:25Regina
19h 30min
2 przesiadki
WAW01:55Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 26min
1 przesiadka
YQR13:26Regina
53 128 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Regina – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Regina – Warszawa
Air Canada
4 cze
YQR10:20Regina
34h 45min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
20 wrz
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
29h 49min
2 przesiadki
YQR15:04Regina
5 602 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
YQR04:50Regina
20h 55min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
20 wrz
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 50min
1 przesiadka
YQR12:50Regina
6 171 zł
Znajdź podobne
KLM
31 maj
YQR08:20Regina
22h 35min
2 przesiadki
WAW06:55Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 45min
2 przesiadki
YQR21:45Regina
6 550 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
31 maj
YQR08:25Regina
17h 20min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
19 wrz
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
19h 05min
2 przesiadki
YQR00:55Regina
7 204 zł
Znajdź podobne
Air Canada
4 cze
YQR16:50Regina
28h 15min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
25h 00min
2 przesiadki
YQR03:30Regina
5 624 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
YQR04:50Regina
20h 55min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
23 wrz
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 05min
1 przesiadka
YQR12:05Regina
6 209 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Regina – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Regina – Warszawa
Air Canada
4 cze
YQR10:20Regina
34h 45min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
20 wrz
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
29h 49min
2 przesiadki
YQR15:04Regina
5 602 zł
Znajdź podobne
Air Canada
4 cze
YQR16:50Regina
28h 15min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
25h 00min
2 przesiadki
YQR03:30Regina
5 624 zł
Znajdź podobne
Air Canada
4 cze
YQR10:20Regina
34h 45min
2 przesiadki
WAW21:05Warszawa Lotnisko Chopina
24 wrz
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
45h 40min
2 przesiadki
YQR03:30Regina
5 688 zł
Znajdź podobne

  • Regina – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Regina – Warszawa – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 7502,9 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 19h 30min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Regina-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Regina - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu39h 45min
Najniższa cena5 619 zł
Loty Saskatoon - Warszawa
Najkrótszy czas lotu25h 35min
Najniższa cena5 443 zł
Loty Saskatoon - Kraków
Najkrótszy czas lotu39h 45min
Najniższa cena6 916 zł

Loty podobne do tych na trasie Regina – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Regina – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Regina – Warszawa. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Regina – Warszawa tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Regina – Warszawa dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Regina – Warszawa można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.