Tanie loty na trasie Polska – Sofia od 102 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Sofia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Sofia

Najkrótszy czas lotu

2h 00min

Loty bezpośrednie

pon

Sofia — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Sofia zajmuje 2h 00min.
Bezpośrednie loty Polska-Sofia – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Sofia: Sofia (SOF)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Sofia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Sofia?

Ryanair

Austrian Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Sofia.

Która trasa podróży Polska – Sofia jest najtańsza?

Kraków Balice - Sofia

Wybierz trasę Kraków Balice - Sofia, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Sofia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Sofia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Sofia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO17:15Wrocław-Strachowice
26h 55min
1 przesiadka
SOF20:10Sofia
8 cze
SOF17:35Sofia
11h 00min
1 przesiadka
WRO04:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
11 cze
KRK16:40Kraków Balice
11h 40min
1 przesiadka
SOF04:20Sofia
13 cze
SOF18:10Sofia
26h 30min
1 przesiadka
KRK20:40Kraków Balice
Wizz Air
12 cze
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
19h 40min
1 przesiadka
SOF21:45Sofia
14 cze
SOF02:05Sofia
12h 55min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
6 cze
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
14h 40min
1 przesiadka
SOF06:45Sofia
23 cze
SOF04:15Sofia
12h 15min
1 przesiadka
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO17:15Wrocław-Strachowice
26h 55min
1 przesiadka
SOF20:10Sofia
8 cze
SOF17:35Sofia
11h 00min
1 przesiadka
WRO04:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
9 cze
WRO04:00Wrocław-Strachowice
10h 00min
1 przesiadka
SOF14:00Sofia
21 cze
SOF07:15Sofia
34h 35min
2 przesiadki
WRO17:50Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Sofia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Sofia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
28 maj
GDN17:10Gdańsk Rębiechowo
14h 40min
1 przesiadka
SOF07:50Sofia
Ryanair
14 cze
KRK18:15Kraków Balice
24h 40min
1 przesiadka
SOF18:55Sofia
Wizz Air
2 cze
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 05min
1 przesiadka
SOF13:35Sofia

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Sofia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Sofia
Kilka linii lotniczych
28 maj
GDN17:10Gdańsk Rębiechowo
14h 40min
1 przesiadka
SOF07:50Sofia
30 maj
SOF16:35Sofia
20h 05min
2 przesiadki
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
29 maj
KRK09:40Kraków Balice
19h 30min
1 przesiadka
SOF05:10Sofia
1 cze
SOF19:35Sofia
16h 55min
1 przesiadka
KRK12:30Kraków Balice
Wizz Air
27 maj
KRK13:40Kraków Balice
15h 15min
1 przesiadka
SOF04:55Sofia
29 maj
SOF02:40Sofia
27h 55min
1 przesiadka
KRK06:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
26 maj
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
35h 35min
2 przesiadki
SOF13:55Sofia
14 cze
SOF02:05Sofia
12h 55min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
26 maj
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
SOF12:40Sofia
14 cze
SOF10:35Sofia
2h 00min
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
28 maj
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
37h 20min
2 przesiadki
SOF19:45Sofia
30 maj
SOF16:35Sofia
20h 05min
2 przesiadki
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Sofia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Sofia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 127 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 214 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
LOTCenaOd 465 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 534 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Austrian AirlinesCenaOd 608 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty LOT: Polska – Sofia

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Sofia
LOT
19 lip
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
SOF12:40Sofia
26 lip
SOF10:35Sofia
2h 00min
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
23 cze
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
SOF12:40Sofia
27 cze
SOF10:35Sofia
2h 00min
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
29 sie
GDN17:20Gdańsk Rębiechowo
15h 30min
1 przesiadka
SOF08:50Sofia
10 wrz
SOF14:25Sofia
6h 30min
1 przesiadka
GDN20:55Gdańsk Rębiechowo

Loty Ryanair: Polska – Sofia

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Sofia
Ryanair
11 cze
KRK16:40Kraków Balice
11h 40min
1 przesiadka
SOF04:20Sofia
13 cze
SOF18:10Sofia
26h 30min
1 przesiadka
KRK20:40Kraków Balice
Ryanair
9 cze
WRO04:00Wrocław-Strachowice
10h 00min
1 przesiadka
SOF14:00Sofia
21 cze
SOF07:15Sofia
34h 35min
2 przesiadki
WRO17:50Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 cze
WRO03:30Wrocław-Strachowice
6h 30min
1 przesiadka
SOF10:00Sofia
10 cze
SOF19:30Sofia
9h 00min
1 przesiadka
WRO04:30Wrocław-Strachowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Sofia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Sofia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Ryanair i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Sofia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sofia
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena327 zł
Loty Kraków - Sofia
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena212 zł
Loty Katowice - Sofia
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena261 zł
Loty Gdańsk - Sofia
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena287 zł
Loty Wrocław - Sofia
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena212 zł
Loty Poznań - Sofia
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena261 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Sofia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Sofia

Loty do innych miast: Bułgaria

Sofia to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Polska – Sofia według Twoich preferencji.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Polska – Sofia, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Sofia, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Sofia, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.