Cheap flights z Polski do Serbii from 130 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 31.1
wt. 7.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Serbia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Serbia

Najkrótszy czas lotu

1h 40min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Polska-Serbia zajmuje 1h 40min.
Bezpośrednie loty Polska-Serbia każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Serbia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Serbia?

LOT. Austrian Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Serbia.

Która trasa podróży Polska – Serbia jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Belgrad Nikola Tesla. Wybierz trasę Warszawa Chopina - Belgrad Nikola Tesla, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Serbia.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Serbia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Serbia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 mar
WMI01:10Warszawa Modlin
13h 35min
1 przesiadka
BEG14:45Belgrad Nikola Tesla
8 mar
BEG14:55Belgrad Nikola Tesla
15h 30min
1 przesiadka
WMI06:25Warszawa Modlin
Wizz Air
11 mar
WAW01:05Warszawa Chopina
14h 05min
1 przesiadka
BEG15:10Belgrad Nikola Tesla
15 mar
BEG15:55Belgrad Nikola Tesla
15h 50min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Chopina
LOT
7 mar
WRO00:30Wrocław-Strachowice
7h 50min
1 przesiadka
BEG08:20Belgrad Nikola Tesla
13 mar
BEG13:15Belgrad Nikola Tesla
14h 50min
1 przesiadka
WRO04:05Wrocław-Strachowice
KLM
25 mar
WAW08:45Warszawa Chopina
10h 10min
1 przesiadka
BEG18:55Belgrad Nikola Tesla
26 mar
BEG01:50Belgrad Nikola Tesla
5h 45min
1 przesiadka
WAW07:35Warszawa Chopina
Austrian Airlines
2 mar
KRK09:30Kraków Balice
19h 55min
1 przesiadka
BEG05:25Belgrad Nikola Tesla
12 mar
BEG07:05Belgrad Nikola Tesla
12h 15min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
Wizz Air
18 mar
WAW02:05Warszawa Chopina
14h 05min
1 przesiadka
BEG16:10Belgrad Nikola Tesla
19 mar
BEG15:05Belgrad Nikola Tesla
15h 00min
1 przesiadka
WAW06:05Warszawa Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Serbia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Serbia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Serbia, LOT i Wizz Air.
Wizz Air
4 mar
WAW01:05Warszawa Chopina
14h 05min
1 przesiadka
BEG15:10Belgrad Nikola Tesla
Kilka linii lotniczych
4 mar
WAW18:05Warszawa Chopina
18h 40min
2 przesiadki
BEG12:45Belgrad Nikola Tesla
Air Serbia
30 cze
KRK05:10Kraków Balice
1h 50min
BEG07:00Belgrad Nikola Tesla

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Serbia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Serbia
Wizz Air
1 lut
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
13h 20min
1 przesiadka
BEG14:20Belgrad Nikola Tesla
12 lut
BEG16:05Belgrad Nikola Tesla
14h 25min
1 przesiadka
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
3 lut
KRK02:00Kraków Balice
12h 35min
1 przesiadka
BEG14:35Belgrad Nikola Tesla
5 lut
BEG02:00Belgrad Nikola Tesla
9h 40min
1 przesiadka
KRK11:40Kraków Balice
LOT
3 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
7h 50min
1 przesiadka
BEG08:20Belgrad Nikola Tesla
5 lut
BEG09:00Belgrad Nikola Tesla
18h 05min
1 przesiadka
WRO03:05Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
1 lut
GDN15:25Gdańsk Rębiechowo
20h 15min
2 przesiadki
BEG11:40Belgrad Nikola Tesla
12 lut
BEG16:05Belgrad Nikola Tesla
14h 25min
1 przesiadka
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
1 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
8h 35min
1 przesiadka
BEG17:45Belgrad Nikola Tesla
12 lut
BEG12:15Belgrad Nikola Tesla
7h 05min
1 przesiadka
GDN19:20Gdańsk Rębiechowo
Austrian Airlines
1 lut
GDN12:15Gdańsk Rębiechowo
24h 35min
2 przesiadki
BEG12:50Belgrad Nikola Tesla
12 lut
BEG13:30Belgrad Nikola Tesla
43h 40min
2 przesiadki
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
1 942 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Serbia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Serbia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 362 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

Szukaj lotów LOT
Austrian AirlinesCenaOd 634 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines
LufthansaCenaOd 635 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa

Loty LOT: Polska – Serbia

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Serbia
LOT
7 mar
WRO00:30Wrocław-Strachowice
7h 50min
1 przesiadka
BEG08:20Belgrad Nikola Tesla
13 mar
BEG13:15Belgrad Nikola Tesla
14h 50min
1 przesiadka
WRO04:05Wrocław-Strachowice
LOT
6 kwi
WAW07:35Warszawa Chopina
1h 40min
BEG09:15Belgrad Nikola Tesla
26 kwi
BEG13:10Belgrad Nikola Tesla
1h 40min
WAW14:50Warszawa Chopina
LOT
2 kwi
KTW14:20Katowice-Pyrzowice
18h 55min
1 przesiadka
BEG09:15Belgrad Nikola Tesla
8 kwi
BEG13:10Belgrad Nikola Tesla
21h 05min
1 przesiadka
KTW10:15Katowice-Pyrzowice

Loty Austrian Airlines: Polska – Serbia

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Polska – Serbia
Austrian Airlines
2 mar
KRK09:30Kraków Balice
19h 55min
1 przesiadka
BEG05:25Belgrad Nikola Tesla
12 mar
BEG07:05Belgrad Nikola Tesla
12h 15min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
Austrian Airlines
17 lut
WAW01:50Warszawa Chopina
3h 35min
1 przesiadka
BEG05:25Belgrad Nikola Tesla
23 lut
BEG02:00Belgrad Nikola Tesla
7h 15min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Chopina
Austrian Airlines
1 mar
WAW05:10Warszawa Chopina
7h 40min
1 przesiadka
BEG12:50Belgrad Nikola Tesla
12 kwi
BEG03:00Belgrad Nikola Tesla
15h 40min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Serbia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Serbia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Austrian Airlines, i Lufthansa.


Loty podobne do tych na trasie Polska – Serbia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Serbia

Loty do innych miast: Serbia

Serbia to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Serbia jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Serbia i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Serbia tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Serbia.

Ceny lotów Polska – Serbia można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.