Tanie loty Polska - Salzburg od 130 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Informacje o trasie Salzburg-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Salzburg
Najkrótszy czas lotu3h 35minNajszybszy lot Polska-Salzburg zajmuje 3h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Salzburg. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Salzburg W.A. Mozart, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Salzburg W.A. Mozart i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Salzburg W.A. Mozart.
Salzburg — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Salzburg: Salzburg W.A. Mozart (SZG)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Salzburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Salzburg?

Austrian Airlines

Austrian Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Salzburg.

Która trasa podróży Polska – Salzburg jest najtańsza?

Warszawa Modlin - Salzburg W.A. Mozart

Wybierz trasę Warszawa Modlin - Salzburg W.A. Mozart, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Salzburg.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Salzburg

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Salzburg, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 sty
GDN16:35Gdańsk Rębiechowo
17h 10min
2 przesiadki
SZG09:45Salzburg W.A. Mozart
26 sty
SZG05:40Salzburg W.A. Mozart
25h 25min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 gru
WMI13:20Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
SZG04:25Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG05:15Salzburg W.A. Mozart
12h 20min
2 przesiadki
WMI17:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
24 sty
GDN09:05Gdańsk Rębiechowo
24h 40min
2 przesiadki
SZG09:45Salzburg W.A. Mozart
26 sty
SZG05:40Salzburg W.A. Mozart
35h 15min
2 przesiadki
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
17 gru
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
4h 35min
1 przesiadka
SZG08:55Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG09:35Salzburg W.A. Mozart
8h 10min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 123 zł
Znajdź podobne
Ryanair
17 gru
WMI13:20Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
SZG04:25Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG05:15Salzburg W.A. Mozart
12h 20min
2 przesiadki
WMI17:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
25 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
26h 25min
1 przesiadka
SZG04:40Salzburg W.A. Mozart
28 lut
SZG05:40Salzburg W.A. Mozart
10h 30min
1 przesiadka
GDN16:10Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Salzburg w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Salzburg w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
13 sty
KRK17:20Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
SZG04:05Salzburg W.A. Mozart
Kilka linii lotniczych
13 sty
KRK02:30Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
SZG04:05Salzburg W.A. Mozart
Ryanair
7 sty
WMI06:05Warszawa Modlin
22h 20min
2 przesiadki
SZG04:25Salzburg W.A. Mozart

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Salzburg

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Salzburg
Ryanair
17 gru
WMI13:20Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
SZG04:25Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG05:15Salzburg W.A. Mozart
12h 20min
2 przesiadki
WMI17:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
17 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 00min
2 przesiadki
SZG10:30Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG05:15Salzburg W.A. Mozart
31h 55min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
17 gru
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
4h 35min
1 przesiadka
SZG08:55Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG09:35Salzburg W.A. Mozart
8h 10min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 123 zł
Znajdź podobne
Ryanair
17 gru
WMI13:20Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
SZG04:25Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG05:15Salzburg W.A. Mozart
12h 20min
2 przesiadki
WMI17:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
17 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
27h 00min
2 przesiadki
SZG10:30Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG05:15Salzburg W.A. Mozart
30h 55min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
17 gru
WMI13:20Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
SZG04:25Salzburg W.A. Mozart
21 gru
SZG05:15Salzburg W.A. Mozart
13h 10min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Salzburg

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Salzburg z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 451 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Austrian Airlines
CenaOd 529 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Salzburg W.A. Mozart oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Salzburg W.A. Mozart, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Austrian Airlines, Lufthansa, i airBaltic.


Alternatywne trasy Polska-Salzburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena41 zł
Loty Gdańsk - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena41 zł
Loty Kraków - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena151 zł
Loty Katowice - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena126 zł
Loty Warszawa - Salzburg
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena297 zł
Loty Wrocław - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena175 zł
Loty Poznań - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena212 zł
Loty Warszawa - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena712 zł
Loty Katowice - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena814 zł
Loty Bydgoszcz - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena790 zł
Loty Warszawa - Graz
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena859 zł
Loty Kraków - Salzburg
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena326 zł

Podobne loty: Polska – Salzburg

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Salzburg

Loty do innych miast: Austria

Salzburg to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju