Tanie loty na trasie Polska – Połąga od 417 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Połąga-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Połąga

Najkrótszy czas lotu

3h 20min

Loty bezpośrednie

Brak

Połąga — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Połąga zajmuje 3h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Połąga. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Połąga Palanga Intl i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Połąga Palanga Intl.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Połąga: Połąga Palanga Intl (PLQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Połąga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Połąga?

LOT

LOT i airBaltic to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Połąga.

Która trasa podróży Polska – Połąga jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Połąga Palanga Intl

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Połąga Palanga Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Połąga.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Połąga

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Połąga, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 sie
WAW08:50Warszawa Chopina
34h 35min
2 przesiadki
PLQ19:25Połąga Palanga Intl
16 sie
PLQ01:40Połąga Palanga Intl
13h 05min
2 przesiadki
WAW14:45Warszawa Chopina
Norwegian
5 sie
WAW05:30Warszawa Chopina
22h 15min
1 przesiadka
PLQ03:45Połąga Palanga Intl
14 sie
PLQ17:55Połąga Palanga Intl
16h 15min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
27 lip
KRK03:05Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
PLQ15:15Połąga Palanga Intl
3 sie
PLQ16:55Połąga Palanga Intl
22h 00min
1 przesiadka
KRK14:55Kraków Balice
Norwegian
12 sie
WAW05:30Warszawa Chopina
22h 15min
1 przesiadka
PLQ03:45Połąga Palanga Intl
16 sie
PLQ10:05Połąga Palanga Intl
24h 15min
1 przesiadka
WAW10:20Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
12 sie
WAW03:15Warszawa Chopina
24h 30min
2 przesiadki
PLQ03:45Połąga Palanga Intl
16 sie
PLQ01:40Połąga Palanga Intl
13h 05min
2 przesiadki
WAW14:45Warszawa Chopina
Norwegian
12 sie
WAW05:30Warszawa Chopina
22h 15min
1 przesiadka
PLQ03:45Połąga Palanga Intl
16 sie
PLQ10:05Połąga Palanga Intl
24h 15min
1 przesiadka
WAW10:20Warszawa Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Połąga w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Połąga w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian.
Norwegian
25 lip
KRK11:15Kraków Balice
16h 40min
1 przesiadka
PLQ03:55Połąga Palanga Intl
Kilka linii lotniczych
25 lip
KRK02:15Kraków Balice
25h 40min
3 przesiadki
PLQ03:55Połąga Palanga Intl
Norwegian
25 lip
KRK06:00Kraków Balice
10h 45min
2 przesiadki
PLQ16:45Połąga Palanga Intl

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Połąga

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Połąga
Kilka linii lotniczych
3 lip
KRK17:50Kraków Balice
25h 35min
1 przesiadka
PLQ19:25Połąga Palanga Intl
10 lip
PLQ17:55Połąga Palanga Intl
26h 15min
1 przesiadka
KRK20:10Kraków Balice
1 223 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
WAW02:05Warszawa Chopina
9h 35min
1 przesiadka
PLQ11:40Połąga Palanga Intl
12 lip
PLQ05:35Połąga Palanga Intl
31h 10min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Chopina
1 316 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
WAW02:00Warszawa Chopina
17h 25min
3 przesiadki
PLQ19:25Połąga Palanga Intl
12 lip
PLQ05:35Połąga Palanga Intl
22h 05min
2 przesiadki
WAW03:40Warszawa Chopina
1 329 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lip
KRK17:50Kraków Balice
22h 55min
2 przesiadki
PLQ16:45Połąga Palanga Intl
10 lip
PLQ17:55Połąga Palanga Intl
14h 15min
1 przesiadka
KRK08:10Kraków Balice
1 356 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
WAW08:50Warszawa Chopina
34h 35min
2 przesiadki
PLQ19:25Połąga Palanga Intl
12 lip
PLQ05:35Połąga Palanga Intl
31h 10min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Chopina
1 405 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lip
KRK06:55Kraków Balice
36h 30min
3 przesiadki
PLQ19:25Połąga Palanga Intl
10 lip
PLQ01:40Połąga Palanga Intl
33h 20min
2 przesiadki
KRK11:00Kraków Balice
1 737 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Połąga

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Połąga z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 248 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
airBalticCenaOd 612 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów airBaltic

Loty Norwegian: Polska – Połąga

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Polska – Połąga
Norwegian
5 sie
WAW05:30Warszawa Chopina
22h 15min
1 przesiadka
PLQ03:45Połąga Palanga Intl
14 sie
PLQ17:55Połąga Palanga Intl
16h 15min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Chopina
Norwegian
12 sie
WAW05:30Warszawa Chopina
22h 15min
1 przesiadka
PLQ03:45Połąga Palanga Intl
16 sie
PLQ10:05Połąga Palanga Intl
24h 15min
1 przesiadka
WAW10:20Warszawa Chopina
Norwegian
12 sie
WAW05:30Warszawa Chopina
22h 15min
1 przesiadka
PLQ03:45Połąga Palanga Intl
16 sie
PLQ10:05Połąga Palanga Intl
24h 15min
1 przesiadka
WAW10:20Warszawa Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Połąga Palanga Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Połąga Palanga Intl, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, airBaltic, i Scandinavian Airlines.



Alternatywne trasy Polska-Połąga

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Wilno
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena390 zł
Loty Warszawa - Kowno
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena93 zł
Loty Gdańsk - Wilno
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena142 zł
Loty Kraków - Wilno
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena297 zł
Loty Wrocław - Wilno
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena301 zł
Loty Katowice - Wilno
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena456 zł
Loty Poznań - Wilno
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena408 zł
Loty Warszawa - Połąga
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena869 zł
Loty Kraków - Kowno
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena527 zł
Loty Kraków - Połąga
Najkrótszy czas lotu25h 20min
Najniższa cena962 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Połąga

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Połąga

Loty do innych miast: Litwa

Połąga to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Połąga jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Połąga i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Połąga tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Połąga. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Połąga, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.