Tanie loty na trasie Polska – Okinawa od 2 205 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Okinawa-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Okinawa
Najkrótszy czas lotu18h 45minNajszybszy lot Polska-Okinawa zajmuje 18h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Okinawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Okinawa Naha i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Okinawa Naha.
Okinawa — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Okinawa: Okinawa Naha (OKA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Okinawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Okinawa?

Air China

ANA, Air China i Japan Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Okinawa.

Która trasa podróży Polska – Okinawa jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Okinawa Naha

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Okinawa Naha, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Okinawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Okinawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Okinawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 cze
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
18h 45min
1 przesiadka
OKA05:50Okinawa Naha
8 cze
OKA15:20Okinawa Naha
26h 10min
1 przesiadka
WAW17:30Warszawa Lotnisko Chopina
2 554 zł
Znajdź podobne
Japan Airlines
11 mar
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
19h 15min
2 przesiadki
OKA03:20Okinawa Naha
18 mar
OKA16:45Okinawa Naha
30h 00min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 614 zł
Znajdź podobne
Air France
16 maj
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
28h 25min
2 przesiadki
OKA06:30Okinawa Naha
31 maj
OKA03:30Okinawa Naha
38h 50min
2 przesiadki
WAW18:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 686 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 maj
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 05min
1 przesiadka
OKA07:10Okinawa Naha
31 maj
OKA15:20Okinawa Naha
26h 10min
1 przesiadka
WAW17:30Warszawa Lotnisko Chopina
2 558 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 maj
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 05min
1 przesiadka
OKA07:10Okinawa Naha
29 maj
OKA15:20Okinawa Naha
26h 25min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 590 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 maj
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 05min
2 przesiadki
OKA02:05Okinawa Naha
31 maj
OKA16:45Okinawa Naha
18h 30min
2 przesiadki
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 594 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Okinawa w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
12 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
25h 40min
2 przesiadki
OKA03:15Okinawa Naha
2 205 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 lut
WAW18:00Warszawa Lotnisko Chopina
34h 10min
3 przesiadki
OKA04:10Okinawa Naha
2 515 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Okinawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Okinawa
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK06:35Kraków Balice
19h 20min
2 przesiadki
OKA01:55Okinawa Naha
12 lut
OKA02:45Okinawa Naha
18h 10min
2 przesiadki
KRK20:55Kraków Balice
2 781 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Okinawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Okinawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
ANA
CenaOd 1 942 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Japan Airlines
CenaOd 2 081 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Air China
CenaOd 2 107 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0

Loty American Airlines: Polska – Okinawa

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Polska – Okinawa
American Airlines
12 lut
WAW02:55Warszawa Lotnisko Chopina
78h 50min
3 przesiadki
OKA09:45Okinawa Naha
19 lut
OKA07:50Okinawa Naha
40h 55min
3 przesiadki
WAW00:45Warszawa Lotnisko Chopina
53 135 zł
Znajdź podobne
American Airlines
17 maj
WAW04:40Warszawa Lotnisko Chopina
41h 25min
3 przesiadki
OKA22:05Okinawa Naha
31 maj
OKA03:30Okinawa Naha
35h 45min
3 przesiadki
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
95 694 zł
Znajdź podobne
American Airlines
1 cze
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
41h 45min
3 przesiadki
OKA22:05Okinawa Naha
8 cze
OKA03:30Okinawa Naha
35h 45min
3 przesiadki
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
96 790 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Okinawa Naha oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Okinawa Naha, takie jak Air China, Japan Airlines i ANA, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Okinawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Okinawa
Najkrótszy czas lotu18h 45min
Najniższa cena2 543 zł
Loty Kraków - Okinawa
Najkrótszy czas lotu23h 05min
Najniższa cena2 856 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Okinawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Okinawa

Loty do innych miast: Japonia

Okinawa to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju