Tanie loty na trasie Polska – Obwód Obwód kaliningradzki od 577 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 24.1
pon 31.1

Informacje o trasie Obwód Obwód kaliningradzki-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Obwód Obwód kaliningradzki
Najkrótszy czas lotu8h 55minNajszybszy lot Polska-Obwód Obwód kaliningradzki zajmuje 8h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Obwód Obwód kaliningradzki. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kaliningrad.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Obwód Obwód kaliningradzki?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Obwód Obwód kaliningradzki?

LOT

Belavia i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Obwód Obwód kaliningradzki.

Która trasa podróży Polska – Obwód Obwód kaliningradzki jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Kaliningrad

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Kaliningrad, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Obwód Obwód kaliningradzki.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Obwód Obwód kaliningradzki

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Obwód Obwód kaliningradzki, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
3 lip
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 50min
2 przesiadki
KGD04:50Kaliningrad
10 lip
KGD14:55Kaliningrad
19h 20min
2 przesiadki
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 194 zł
Znajdź podobne
KLM
17 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
32h 40min
2 przesiadki
KGD16:25Kaliningrad
27 lut
KGD14:55Kaliningrad
28h 30min
2 przesiadki
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
1 330 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
3 lip
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
22h 40min
1 przesiadka
KGD07:20Kaliningrad
10 lip
KGD13:00Kaliningrad
18h 40min
1 przesiadka
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 338 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 25min
1 przesiadka
KGD05:40Kaliningrad
27 lut
KGD04:15Kaliningrad
6h 25min
1 przesiadka
WAW10:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 286 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
8h 55min
1 przesiadka
KGD13:10Kaliningrad
27 lut
KGD04:40Kaliningrad
12h 55min
2 przesiadki
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 389 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lip
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
15h 00min
2 przesiadki
KGD06:20Kaliningrad
10 lip
KGD06:20Kaliningrad
5h 25min
1 przesiadka
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 684 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Obwód Obwód kaliningradzki w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Obwód Obwód kaliningradzki w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aeroflot.
Kilka linii lotniczych
29 sty
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
42h 50min
3 przesiadki
KGD07:45Kaliningrad
Aeroflot
27 sty
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
21h 25min
1 przesiadka
KGD05:40Kaliningrad
1 059 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sty
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
21h 30min
2 przesiadki
KGD05:35Kaliningrad

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Obwód Obwód kaliningradzki

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Obwód Obwód kaliningradzki z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 308 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Belavia
CenaOd 869 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,1

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Obwód kaliningradzki oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Obwód kaliningradzki, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Belavia, i airBaltic.


Alternatywne trasy Polska-Obwód Obwód kaliningradzki

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kaliningrad
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena1 194 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Obwód Obwód kaliningradzki

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Obwód Obwód kaliningradzki