Tanie loty na trasie Polska – Maputo od 3 020 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Maputo-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Maputo

Najkrótszy czas lotu

16h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Maputo — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Maputo zajmuje 16h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Maputo. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Maputo Intl i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Maputo Intl.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Maputo: Maputo Intl (MPM)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Maputo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Polska – Maputo jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Maputo Intl

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Maputo Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Maputo.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Maputo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Maputo, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 wrz
KRK10:30Kraków Balice
22h 55min
2 przesiadki
MPM09:25Maputo Intl
14 wrz
MPM10:30Maputo Intl
23h 00min
2 przesiadki
KRK09:30Kraków Balice
4 033 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
8 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
MPM05:50Maputo Intl
15 wrz
MPM09:50Maputo Intl
23h 25min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Chopina
5 333 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
5 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
37h 35min
2 przesiadki
MPM02:45Maputo Intl
24 wrz
MPM04:30Maputo Intl
37h 20min
2 przesiadki
WAW17:50Warszawa Chopina
6 363 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 wrz
WAW15:20Warszawa Chopina
18h 05min
2 przesiadki
MPM09:25Maputo Intl
14 wrz
MPM10:30Maputo Intl
18h 40min
2 przesiadki
WAW05:10Warszawa Chopina
4 091 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 wrz
WAW15:10Warszawa Chopina
18h 15min
2 przesiadki
MPM09:25Maputo Intl
15 wrz
MPM10:30Maputo Intl
28h 05min
2 przesiadki
WAW14:35Warszawa Chopina
4 168 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 wrz
WAW11:00Warszawa Chopina
22h 25min
2 przesiadki
MPM09:25Maputo Intl
14 wrz
MPM04:30Maputo Intl
27h 30min
1 przesiadka
WAW08:00Warszawa Chopina
4 208 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Maputo w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
1 wrz
KRK04:50Kraków Balice
25h 00min
3 przesiadki
MPM05:50Maputo Intl
3 020 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
KRK17:25Kraków Balice
40h 00min
3 przesiadki
MPM09:25Maputo Intl
3 182 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
KRK04:50Kraków Balice
25h 00min
2 przesiadki
MPM05:50Maputo Intl
3 675 zł
Znajdź podobne

Loty TAP AIR PORTUGAL: Polska – Maputo

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Polska – Maputo
TAP AIR PORTUGAL
5 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
37h 35min
2 przesiadki
MPM02:45Maputo Intl
24 wrz
MPM04:30Maputo Intl
37h 20min
2 przesiadki
WAW17:50Warszawa Chopina
6 363 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
5 wrz
WAW15:15Warszawa Chopina
35h 30min
1 przesiadka
MPM02:45Maputo Intl
24 wrz
MPM04:30Maputo Intl
37h 20min
2 przesiadki
WAW17:50Warszawa Chopina
6 538 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
5 wrz
WAW15:15Warszawa Chopina
35h 30min
1 przesiadka
MPM02:45Maputo Intl
24 wrz
MPM04:30Maputo Intl
27h 30min
1 przesiadka
WAW08:00Warszawa Chopina
6 883 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Maputo Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Maputo Intl, takie jak TAP AIR PORTUGAL i Qatar Airways, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Maputo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Maputo
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena3 997 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Maputo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Maputo

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Maputo jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Maputo i oszczędzisz czas i pieniądze.

Loty na trasie Polska – Maputo z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Maputo.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Maputo, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Maputo) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.