Tanie loty na trasie Polska – Casablanca od 378 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Casablanca-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Casablanca
Najkrótszy czas lotu8h 25minNajszybszy lot Polska-Casablanca zajmuje 8h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Casablanca. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Casablanca, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Casablanca i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Casablanca.
Casablanca — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Casablanca: Casablanca (CMN)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Casablanca?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Casablanca?

TAP AIR PORTUGAL

Air France, Lufthansa i TAP AIR PORTUGAL to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Casablanca.

Która trasa podróży Polska – Casablanca jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Casablanca

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Casablanca, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Casablanca.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Casablanca

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Casablanca, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 cze
WMI07:00Warszawa Modlin
9h 50min
1 przesiadka
CMN16:50Casablanca
24 cze
CMN16:20Casablanca
11h 45min
1 przesiadka
WMI04:05Warszawa Modlin
TAP AIR PORTUGAL
23 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 55min
1 przesiadka
CMN10:55Casablanca
2 mar
CMN06:00Casablanca
7h 05min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
9 cze
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
6h 35min
1 przesiadka
CMN21:45Casablanca
14 cze
CMN21:40Casablanca
6h 25min
1 przesiadka
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
4 mar
KRK07:45Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
CMN16:45Casablanca
8 mar
CMN10:05Casablanca
19h 15min
2 przesiadki
KRK05:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 lut
WMI15:35Warszawa Modlin
15h 15min
2 przesiadki
CMN06:50Casablanca
27 lut
CMN03:10Casablanca
12h 00min
1 przesiadka
WMI15:10Warszawa Modlin
TAP AIR PORTUGAL
26 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 50min
1 przesiadka
CMN06:50Casablanca
5 mar
CMN11:40Casablanca
19h 20min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Casablanca w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Casablanca w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez TAP AIR PORTUGAL.
TAP AIR PORTUGAL
15 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
1 przesiadka
CMN05:10Casablanca
Kilka linii lotniczych
15 lut
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
45h 55min
3 przesiadki
CMN10:55Casablanca
Kilka linii lotniczych
15 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
31h 40min
2 przesiadki
CMN08:40Casablanca

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Casablanca

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Casablanca
Kilka linii lotniczych
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
14h 55min
2 przesiadki
CMN16:05Casablanca
13 lut
CMN07:30Casablanca
11h 29min
3 przesiadki
WMI18:59Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
14h 55min
2 przesiadki
CMN16:05Casablanca
13 lut
CMN05:45Casablanca
9h 25min
1 przesiadka
WMI15:10Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
13h 40min
1 przesiadka
CMN14:50Casablanca
13 lut
CMN07:30Casablanca
11h 29min
3 przesiadki
WMI18:59Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
14h 55min
2 przesiadki
CMN16:05Casablanca
14 lut
CMN07:25Casablanca
10h 55min
1 przesiadka
WMI18:20Warszawa Modlin
1 000 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
13h 40min
1 przesiadka
CMN14:50Casablanca
13 lut
CMN05:45Casablanca
9h 25min
1 przesiadka
WMI15:10Warszawa Modlin
1 012 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
14h 55min
2 przesiadki
CMN16:05Casablanca
12 lut
CMN10:40Casablanca
7h 15min
1 przesiadka
WMI17:55Warszawa Modlin
1 077 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Casablanca

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Casablanca z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 625 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Lufthansa
CenaOd 898 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Air France
CenaOd 1 117 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

Loty TAP AIR PORTUGAL: Polska – Casablanca

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Polska – Casablanca
TAP AIR PORTUGAL
23 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 55min
1 przesiadka
CMN10:55Casablanca
2 mar
CMN06:00Casablanca
7h 05min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
TAP AIR PORTUGAL
26 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 50min
1 przesiadka
CMN06:50Casablanca
5 mar
CMN11:40Casablanca
19h 20min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
TAP AIR PORTUGAL
5 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 50min
1 przesiadka
CMN06:50Casablanca
13 lut
CMN11:40Casablanca
20h 10min
1 przesiadka
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Lufthansa: Polska – Casablanca

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Casablanca
Lufthansa
9 cze
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
6h 35min
1 przesiadka
CMN21:45Casablanca
14 cze
CMN21:40Casablanca
6h 25min
1 przesiadka
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
22 cze
WRO06:50Wrocław-Strachowice
14h 55min
1 przesiadka
CMN21:45Casablanca
8 lip
CMN21:40Casablanca
7h 35min
1 przesiadka
WRO05:15Wrocław-Strachowice
Lufthansa
9 cze
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
8h 45min
2 przesiadki
CMN21:45Casablanca
12 cze
CMN21:40Casablanca
6h 25min
1 przesiadka
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Casablanca oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Casablanca, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Air France i TAP AIR PORTUGAL. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Casablanca

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena225 zł
Loty Kraków - Agadir
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena197 zł
Loty Warszawa - Casablanca
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena595 zł
Loty Warszawa - Agadir
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena253 zł
Loty Katowice - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena221 zł
Loty Kraków - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena233 zł
Loty Gdańsk - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena253 zł
Loty Wrocław - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena269 zł
Loty Warszawa - Fez
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena229 zł
Loty Poznań - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena257 zł
Loty Katowice - Casablanca
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena759 zł
Loty Katowice - Agadir
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena341 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Casablanca

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Casablanca

Loty do innych miast: Maroko

Casablanca to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju