Tanie loty na trasie Polska – Ankara od 285 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Ankara-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Ankara
Najkrótszy czas lotu6h 45minNajszybszy lot Polska-Ankara zajmuje 6h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Ankara. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Ankara Esenboga, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Ankara Esenboga i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Ankara Esenboga.
Ankara — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Ankara: Ankara Esenboga (ESB)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Ankara?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Ankara?

Ukraine International Airlines

LOT, Lufthansa i Turkish Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Ankara.

Która trasa podróży Polska – Ankara jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Ankara Esenboga

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Ankara Esenboga, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Ankara.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Ankara

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Ankara, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 lut
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
8h 55min
1 przesiadka
ESB10:35Ankara Esenboga
26 lut
ESB19:05Ankara Esenboga
12h 10min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
14 lut
WRO07:45Wrocław-Strachowice
14h 15min
1 przesiadka
ESB22:00Ankara Esenboga
26 lut
ESB19:05Ankara Esenboga
14h 20min
1 przesiadka
WRO09:25Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
7 lut
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
8h 55min
1 przesiadka
ESB10:35Ankara Esenboga
12 lut
ESB07:20Ankara Esenboga
23h 55min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
14 lut
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
8h 55min
1 przesiadka
ESB10:35Ankara Esenboga
27 lut
ESB01:05Ankara Esenboga
13h 05min
2 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
14 lut
WRO09:15Wrocław-Strachowice
23h 00min
1 przesiadka
ESB08:15Ankara Esenboga
27 lut
ESB03:40Ankara Esenboga
16h 45min
1 przesiadka
WRO20:25Wrocław-Strachowice
1 390 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 lut
GDN13:20Gdańsk Rębiechowo
8h 40min
1 przesiadka
ESB22:00Ankara Esenboga
27 lut
ESB18:30Ankara Esenboga
24h 30min
2 przesiadki
GDN19:00Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Ankara w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK14:25Kraków Balice
20h 10min
1 przesiadka
ESB10:35Ankara Esenboga
Kilka linii lotniczych
7 lut
KRK04:25Kraków Balice
30h 10min
2 przesiadki
ESB10:35Ankara Esenboga
Kilka linii lotniczych
1 kwi
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
9h 35min
1 przesiadka
ESB00:00Ankara Esenboga

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Ankara

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Ankara
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
37h 50min
2 przesiadki
ESB14:45Ankara Esenboga
27 lut
ESB19:05Ankara Esenboga
12h 10min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
34h 45min
2 przesiadki
ESB11:40Ankara Esenboga
5 lut
ESB19:05Ankara Esenboga
12h 10min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
16h 50min
1 przesiadka
ESB10:35Ankara Esenboga
6 lut
ESB07:20Ankara Esenboga
23h 55min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
34h 45min
2 przesiadki
ESB11:40Ankara Esenboga
6 lut
ESB17:00Ankara Esenboga
21h 10min
2 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
34h 45min
2 przesiadki
ESB11:40Ankara Esenboga
6 lut
ESB01:05Ankara Esenboga
37h 05min
3 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
4 lut
WAW00:55Warszawa Lotnisko Chopina
39h 50min
2 przesiadki
ESB16:45Ankara Esenboga
7 lut
ESB02:10Ankara Esenboga
35h 50min
3 przesiadki
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Ankara

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Ankara z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ukraine International Airlines
CenaOd 542 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Lufthansa
CenaOd 893 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Turkish Airlines
CenaOd 933 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
LOT
CenaOd 1 011 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty Lufthansa: Polska – Ankara

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Ankara
Lufthansa
14 lut
WRO09:15Wrocław-Strachowice
23h 00min
1 przesiadka
ESB08:15Ankara Esenboga
27 lut
ESB03:40Ankara Esenboga
16h 45min
1 przesiadka
WRO20:25Wrocław-Strachowice
1 390 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
7 lut
WRO09:15Wrocław-Strachowice
23h 00min
1 przesiadka
ESB08:15Ankara Esenboga
3 mar
ESB02:05Ankara Esenboga
18h 00min
1 przesiadka
WRO20:05Wrocław-Strachowice
1 414 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
14 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
23h 05min
1 przesiadka
ESB08:15Ankara Esenboga
27 lut
ESB03:40Ankara Esenboga
13h 15min
1 przesiadka
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
1 599 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Ankara Esenboga oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Ankara Esenboga, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ukraine International Airlines, Lufthansa, i Turkish Airlines.


Alternatywne trasy Polska-Ankara

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Ankara
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena550 zł
Loty Kraków - Ankara
Najkrótszy czas lotu27h 45min
Najniższa cena546 zł
Loty Gdańsk - Ankara
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena462 zł
Loty Wrocław - Ankara
Najkrótszy czas lotu28h 25min
Najniższa cena607 zł
Loty Poznań - Ankara
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena1 133 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Ankara

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Ankara