Tanie loty na trasie Paryż – Polinezja Francuska od 4 001 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polinezja Francuska-Paryż

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Paryż-Polinezja Francuska
Znaleziono najlepszą cenę25 864 złNajlepsza oferta na podróż Paryż – Polinezja Francuska w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 25 864 zł. Najlepsza cena lotu Paryż – Polinezja Francuska w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 12 798 zł.
Najkrótszy czas lotu23h 05minNajszybszy lot Paryż-Polinezja Francuska zajmuje 23h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Paryż-Polinezja Francuska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Lotnisko Papeete Faaa.

Jak znaleźć najtańsze loty Paryż - Polinezja Francuska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Paryż – Polinezja Francuska?

French Bee

French Bee to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Paryż-Polinezja Francuska.

Która trasa podróży Paryż – Polinezja Francuska jest najtańsza?

Paryż Charles de Gaulle - Papeete Faaa

Wybierz trasę Paryż Charles de Gaulle - Papeete Faaa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Paryż - Polinezja Francuska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Paryż - Polinezja Francuska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Paryż - Polinezja Francuska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
11 mar
CDG09:25Paryż Charles de Gaulle
26h 00min
2 przesiadki
PPT11:25Papeete Faaa
19 mar
PPT03:15Papeete Faaa
25h 00min
2 przesiadki
CDG04:15Paryż Charles de Gaulle
4 001 zł
Znajdź podobne
Air Tahiti Nui
17 mar
CDG07:35Paryż Charles de Gaulle
21h 55min
1 przesiadka
PPT05:30Papeete Faaa
3 kwi
PPT19:45Papeete Faaa
21h 20min
1 przesiadka
CDG17:05Paryż Charles de Gaulle
5 339 zł
Znajdź podobne
Air France
9 mar
CDG15:55Paryż Charles de Gaulle
44h 20min
2 przesiadki
PPT12:15Papeete Faaa
20 mar
PPT04:25Papeete Faaa
21h 30min
1 przesiadka
CDG01:55Paryż Charles de Gaulle
5 483 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 mar
CDG02:00Paryż Charles de Gaulle
33h 25min
3 przesiadki
PPT11:25Papeete Faaa
19 mar
PPT03:15Papeete Faaa
52h 35min
3 przesiadki
CDG07:50Paryż Charles de Gaulle
5 195 zł
Znajdź podobne
Air Tahiti Nui
24 lut
CDG06:35Paryż Charles de Gaulle
21h 55min
1 przesiadka
PPT04:30Papeete Faaa
10 mar
PPT18:45Papeete Faaa
20h 35min
1 przesiadka
CDG15:20Paryż Charles de Gaulle
5 343 zł
Znajdź podobne
Air France
9 mar
CDG15:55Paryż Charles de Gaulle
44h 20min
2 przesiadki
PPT12:15Papeete Faaa
20 mar
PPT04:25Papeete Faaa
62h 10min
2 przesiadki
CDG18:35Paryż Charles de Gaulle
5 555 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Paryż - Polinezja Francuska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Paryż – Polinezja Francuska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Tahiti Nui.
Air Tahiti Nui
8 maj
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
21h 35min
1 przesiadka
PPT05:40Papeete Faaa
12 798 zł
Znajdź podobne
Air Tahiti Nui
1 kwi
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
21h 35min
1 przesiadka
PPT05:40Papeete Faaa
12 802 zł
Znajdź podobne
Air Tahiti Nui
18 cze
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
21h 35min
1 przesiadka
PPT05:40Papeete Faaa
12 810 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Paryż – Polinezja Francuska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Paryż – Polinezja Francuska
Air France
29 sty
CDG13:10Paryż Charles de Gaulle
23h 05min
1 przesiadka
PPT12:15Papeete Faaa
20 lis
PPT03:20Papeete Faaa
21h 25min
1 przesiadka
CDG00:45Paryż Charles de Gaulle
13 937 zł
Znajdź podobne
Air France
29 sty
CDG13:10Paryż Charles de Gaulle
23h 05min
1 przesiadka
PPT12:15Papeete Faaa
20 lis
PPT03:20Papeete Faaa
36h 35min
2 przesiadki
CDG15:55Paryż Charles de Gaulle
13 976 zł
Znajdź podobne
Air France
29 sty
CDG13:10Paryż Charles de Gaulle
23h 05min
1 przesiadka
PPT12:15Papeete Faaa
20 lis
PPT03:20Papeete Faaa
21h 25min
1 przesiadka
CDG00:45Paryż Charles de Gaulle
13 996 zł
Znajdź podobne
Air France
29 sty
CDG13:10Paryż Charles de Gaulle
23h 05min
1 przesiadka
PPT12:15Papeete Faaa
20 lis
PPT03:20Papeete Faaa
36h 35min
2 przesiadki
CDG15:55Paryż Charles de Gaulle
14 036 zł
Znajdź podobne
Air France
29 sty
CDG02:10Paryż Charles de Gaulle
34h 05min
2 przesiadki
PPT12:15Papeete Faaa
20 lis
PPT03:20Papeete Faaa
37h 30min
2 przesiadki
CDG16:50Paryż Charles de Gaulle
14 068 zł
Znajdź podobne
Air France
29 sty
CDG02:10Paryż Charles de Gaulle
34h 05min
2 przesiadki
PPT12:15Papeete Faaa
20 lis
PPT03:20Papeete Faaa
34h 30min
2 przesiadki
CDG13:50Paryż Charles de Gaulle
14 124 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Paryż – Polinezja Francuska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Paryż – Polinezja Francuska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
French Bee
CenaOd 3 603 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty Air Tahiti Nui: Paryż – Polinezja Francuska

Nasze najlepsze oferty Air Tahiti Nui na lot Paryż – Polinezja Francuska
Air Tahiti Nui
17 mar
CDG07:35Paryż Charles de Gaulle
21h 55min
1 przesiadka
PPT05:30Papeete Faaa
3 kwi
PPT19:45Papeete Faaa
21h 20min
1 przesiadka
CDG17:05Paryż Charles de Gaulle
5 339 zł
Znajdź podobne
Air Tahiti Nui
24 lut
CDG06:35Paryż Charles de Gaulle
21h 55min
1 przesiadka
PPT04:30Papeete Faaa
10 mar
PPT18:45Papeete Faaa
20h 35min
1 przesiadka
CDG15:20Paryż Charles de Gaulle
5 343 zł
Znajdź podobne
Air Tahiti Nui
22 kwi
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
21h 35min
1 przesiadka
PPT05:40Papeete Faaa
15 maj
PPT19:45Papeete Faaa
21h 20min
1 przesiadka
CDG17:05Paryż Charles de Gaulle
5 970 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Paryż – Polinezja Francuska

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Paryż – Polinezja Francuska
Air France
9 mar
CDG15:55Paryż Charles de Gaulle
44h 20min
2 przesiadki
PPT12:15Papeete Faaa
20 mar
PPT04:25Papeete Faaa
21h 30min
1 przesiadka
CDG01:55Paryż Charles de Gaulle
5 483 zł
Znajdź podobne
Air France
9 mar
CDG15:55Paryż Charles de Gaulle
44h 20min
2 przesiadki
PPT12:15Papeete Faaa
20 mar
PPT04:25Papeete Faaa
62h 10min
2 przesiadki
CDG18:35Paryż Charles de Gaulle
5 555 zł
Znajdź podobne
Air France
9 mar
CDG15:55Paryż Charles de Gaulle
44h 20min
2 przesiadki
PPT12:15Papeete Faaa
20 mar
PPT04:25Papeete Faaa
21h 30min
CDG01:55Paryż Charles de Gaulle
5 770 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Paryż-Polinezja Francuska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Paryż - Papeete
Najkrótszy czas lotu23h 05min
Najniższa cena13 937 zł

Loty do innych miast: Polinezja Francuska

Polinezja Francuska to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju