Loty Europa Hiszpania Palma de Mallorca Lublin - Palma de Mallorca

Loty Lublin-Palma de Mallorca

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Lublin - Palma de Mallorca

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Palma de Mallorca, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
21:50
Lotnisko Lublin
24h 25min
1 przesiadka
22:15
+1
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
PMI
23:00
Lotnisko Palma de Mallorca
14h 15min
1 przesiadka
13:15
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
878 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
LUZ
22:35
Lotnisko Lublin
13h 00min
1 przesiadka
11:35
+1
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Kilka linii lotniczych
PMI
20:45
Lotnisko Palma de Mallorca
18h 45min
2 przesiad.
15:30
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
924 PLN
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
12:50
Lotnisko Lublin
7h 15min
1 przesiadka
20:05
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
PMI
12:25
Lotnisko Palma de Mallorca
7h 55min
1 przesiadka
20:20
LUZ
Lotnisko Lublin
1 810 PLN
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
12:50
Lotnisko Lublin
7h 15min
1 przesiadka
20:05
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
PMI
12:25
Lotnisko Palma de Mallorca
7h 55min
1 przesiadka
20:20
LUZ
Lotnisko Lublin
1 810 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
LUZ
17:20
Lotnisko Lublin
7h 15min
2 przesiad.
00:35
+1
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Kilka linii lotniczych
PMI
23:00
Lotnisko Palma de Mallorca
14h 15min
1 przesiadka
13:15
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
8 658 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
LUZ
22:35
Lotnisko Lublin
13h 00min
1 przesiadka
11:35
+1
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Kilka linii lotniczych
PMI
20:45
Lotnisko Palma de Mallorca
18h 45min
2 przesiad.
15:30
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
924 PLN

Informacje o trasie Lublin – Palma de Mallorca

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu
4 godz. 55 min
Najszybszy lot Lublin-Palma de Mallorca zajmuje 4 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Palma de Mallorca. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lublin - Palma de Mallorca.
Lotniska - Palma de Mallorca
1 lotnisko
W pobliżu miasta Palma de Mallorca znajduje się 1 lotnisko: Palma de Mallorca (PMI).

Porównanie cen w miastach Lublin i Palma de Mallorca

Porównaj koszt codziennych zakupów (Lublin i Palma de Mallorca)
Jedzenie
Niedroga restauracja
20,18 PLN
Lublin
47 PLN
Palma de Mallorca
fast food
Danie w McDonald's
17,15 PLN
Lublin
34,54 PLN
Palma de Mallorca
Napój
0,33 l
2,85 PLN
Lublin
8,13 PLN
Palma de Mallorca
Kawa
Cappuccino
7,63 PLN
Lublin
8,70 PLN
Palma de Mallorca
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,23 PLN
Lublin
6,48 PLN
Palma de Mallorca

Lublin - loty do:

Palma de Mallorca - loty z:

*Ceny lotów do miasta Palma de Mallorca to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Palma de Mallorca Lublin - Palma de Mallorca