1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Europa Hiszpania Katalonia Barcelona Lublin - Barcelona

Loty Lublin-Barcelona

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Lublin - Barcelona

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Barcelona, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
11 maj
LUZ
12:00
Lotnisko Lublin
10h 00min
1 przesiadka
22:00
BCN
Lotnisko Barcelona
Kilka linii lotniczych
14 maj
BCN
08:25
Lotnisko Barcelona
15h 20min
2 przesiad.
23:45
LUZ
Lotnisko Lublin
832 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
30 maj
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
9h 00min
2 przesiad.
02:10
+1
BCN
Lotnisko Barcelona
Kilka linii lotniczych
06 lip
BCN
22:55
Lotnisko Barcelona
15h 25min
1 przesiadka
14:20
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
1 154 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
05 sie
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
8h 20min
2 przesiad.
01:30
+1
BCN
Lotnisko Barcelona
Kilka linii lotniczych
06 sie
BCN
09:10
Lotnisko Barcelona
7h 20min
2 przesiad.
16:30
LUZ
Lotnisko Lublin
1 315 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
05 sie
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
8h 20min
2 przesiad.
01:30
+1
BCN
Lotnisko Barcelona
Kilka linii lotniczych
06 sie
BCN
09:10
Lotnisko Barcelona
7h 20min
2 przesiad.
16:30
LUZ
Lotnisko Lublin
1 315 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
30 maj
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
9h 00min
2 przesiad.
02:10
+1
BCN
Lotnisko Barcelona
Kilka linii lotniczych
06 lip
BCN
22:55
Lotnisko Barcelona
15h 25min
1 przesiadka
14:20
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
1 154 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
11 maj
LUZ
12:00
Lotnisko Lublin
10h 00min
1 przesiadka
22:00
BCN
Lotnisko Barcelona
Kilka linii lotniczych
14 maj
BCN
08:25
Lotnisko Barcelona
15h 20min
2 przesiad.
23:45
LUZ
Lotnisko Lublin
832 PLN

Informacje o trasie Barcelona-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Barcelona
Najkrótszy czas lotu
8 godz. 20 min
Najszybszy lot Lublin-Barcelona zajmuje 8 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Barcelona. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lublin - Barcelona.
Lotniska - Barcelona
1 lotnisko
W pobliżu miasta Barcelona znajduje się 1 lotnisko: Barcelona (BCN).

Porównanie kosztów: Lublin i Barcelona

Porównaj koszt codziennych zakupów (Lublin i Barcelona)
Jedzenie
Niedroga restauracja
20,04 PLN
Lublin
51 PLN
Barcelona
fast food
Danie w McDonald's
16,03 PLN
Lublin
32 PLN
Barcelona
Napój
0,33 l
2,68 PLN
Lublin
7,79 PLN
Barcelona
Kawa
Cappuccino
7,80 PLN
Lublin
7,94 PLN
Barcelona
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,21 PLN
Lublin
9,21 PLN
Barcelona

Lublin - loty do:

Barcelona - loty z:

*Ceny lotów do miasta Barcelona to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Katalonia Barcelona Lublin - Barcelona