Loty Europa Polska Warszawa Lipsk - Warszawa

Tanie loty Lipsk - Warszawa

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Lipsk - Warszawa

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lipsk - Warszawa, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
19 sty
LEJ
13:45
Lotnisko Lipsk/Halle
3h 25min
1 przesiadka
17:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Lufthansa
24 sty
WAW
14:25
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 25min
1 przesiadka
20:50
LEJ
Lotnisko Lipsk/Halle
763 PLN
Lufthansa
Lufthansa
18 kwi
LEJ
18:35
Lotnisko Lipsk/Halle
4h 05min
1 przesiadka
22:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Lufthansa
21 kwi
WAW
08:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3h 30min
1 przesiadka
11:30
LEJ
Lotnisko Lipsk/Halle
763 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
13 gru
LEJ
20:35
Lotnisko Lipsk/Halle
13h 10min
1 przesiadka
09:45
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Austrian Airlines
15 gru
WAW
16:10
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
16h 30min
1 przesiadka
08:40
+1
LEJ
Lotnisko Lipsk/Halle
767 PLN
Lufthansa
Lufthansa
18 kwi
LEJ
18:35
Lotnisko Lipsk/Halle
4h 05min
1 przesiadka
22:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Lufthansa
21 kwi
WAW
08:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3h 30min
1 przesiadka
11:30
LEJ
Lotnisko Lipsk/Halle
763 PLN
Lufthansa
Lufthansa
18 kwi
LEJ
18:35
Lotnisko Lipsk/Halle
4h 05min
1 przesiadka
22:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Lufthansa
23 kwi
WAW
17:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3h 40min
1 przesiadka
20:40
LEJ
Lotnisko Lipsk/Halle
771 PLN
Lufthansa
Lufthansa
19 sty
LEJ
13:45
Lotnisko Lipsk/Halle
3h 25min
1 przesiadka
17:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Lufthansa
22 sty
WAW
07:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6h 00min
1 przesiadka
13:00
LEJ
Lotnisko Lipsk/Halle
893 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Lipsk-Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
sierpień
Najtańsza pora roku na lot Lipsk - Warszawa to sierpień. Najdroższa pora to wrzesień.
Które połączenie jest najtańsze?
Lipsk/Halle - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Wybierz trasę Lipsk/Halle - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lipsk - Warszawa.
LEJ
Lipsk/Halle
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
Kiedy najtaniej polecę do miasta Warszawa?
0 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Lipsk - Warszawa to 0 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Warszawa-Lipsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lipsk-Warszawa
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 45 min Najszybszy lot Lipsk-Warszawa zajmuje 5 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Lipsk-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lipsk/Halle - Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska.
Lotniska - Warszawa 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska (WAW)

Alternatywne trasy Lipsk-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Berlin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 00min
Najniższa cena
142 PLN
Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
479 PLN
Berlin - Szymany
Najkrótszy czas lotu
13h 20min
Najniższa cena
1 856 PLN
Monachium - Szymany
Najkrótszy czas lotu
7h 30min
Najniższa cena
2 009 PLN
Monachium - Łódź
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
2 159 PLN
Zobacz więcej

Lipsk - loty do:

Warszawa - loty z:

*Ceny lotów do: Warszawa to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Warszawa Lipsk - Warszawa