Loty Europa Francja Korsyka Bastia Kraków - Bastia

Loty Kraków-Bastia

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Bastia

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bastia, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
easyJet
easyJet
09 lip
KRK
13:30
Lotnisko Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
19:15
BIA
Lotnisko Bastia Poretta
easyJet
21 lip
BIA
14:05
Lotnisko Bastia Poretta
7h 30min
1 przesiadka
21:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 240 PLN
Brussels Airlines
Brussels Airlines
06 lip
KRK
12:45
Lotnisko Kraków Balice
8h 20min
2 przesiad.
21:05
BIA
Lotnisko Bastia Poretta
Brussels Airlines
13 lip
BIA
21:55
Lotnisko Bastia Poretta
14h 10min
2 przesiad.
12:05
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 040 PLN
easyJet
easyJet
09 lip
KRK
13:30
Lotnisko Kraków Balice
5h 45min
1 przesiadka
19:15
BIA
Lotnisko Bastia Poretta
easyJet
21 lip
BIA
14:05
Lotnisko Bastia Poretta
7h 30min
1 przesiadka
21:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 240 PLN
Brussels Airlines
Brussels Airlines
06 lip
KRK
12:45
Lotnisko Kraków Balice
8h 20min
2 przesiad.
21:05
BIA
Lotnisko Bastia Poretta
Brussels Airlines
13 lip
BIA
21:55
Lotnisko Bastia Poretta
14h 10min
2 przesiad.
12:05
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 040 PLN

Informacje o trasie Bastia-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bastia
Najkrótszy czas lotu
6 godz. 5 min
Najszybszy lot Kraków-Bastia zajmuje 6 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Bastia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Bastia Poretta.
Lotniska - Bastia
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Bastia: Bastia Poretta (BIA)

Alternatywne trasy Kraków-Bastia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Figari
Najkrótszy czas lotu
4h 35min
Najniższa cena
699 PLN
Katowice - Bastia
Najkrótszy czas lotu
7h 20min
Najniższa cena
1 033 PLN

Kraków - loty do:

Bastia - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Bastia to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Francja Korsyka Bastia Kraków - Bastia