Tanie loty Katowice - Marsylia

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Marsylia

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Marsylia, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
14 sty
14:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 15min
1 przesiadka
MRS
22:25
Lotnisko Marsylia
Lufthansa
18 sty
07:10
MRS
Lotnisko Marsylia
6h 20min
1 przesiadka
KTW
13:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
517 zł
Lufthansa
Lufthansa
11 sty
14:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 15min
1 przesiadka
MRS
22:25
Lotnisko Marsylia
Lufthansa
13 sty
19:50
MRS
Lotnisko Marsylia
4h 40min
1 przesiadka
KTW
00:30
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
544 zł
Lufthansa
Lufthansa
09 sty
15:20
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 50min
1 przesiadka
MRS
19:10
Lotnisko Marsylia
Lufthansa
13 sty
19:50
MRS
Lotnisko Marsylia
4h 40min
1 przesiadka
KTW
00:30
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
568 zł
Lufthansa
Lufthansa
09 kwi
14:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 55min
1 przesiadka
MRS
18:50
Lotnisko Marsylia
Lufthansa
13 kwi
21:10
MRS
Lotnisko Marsylia
4h 05min
1 przesiadka
KTW
01:15
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 487 zł
Lufthansa
Lufthansa
09 sty
15:20
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 50min
1 przesiadka
MRS
19:10
Lotnisko Marsylia
Lufthansa
13 sty
19:50
MRS
Lotnisko Marsylia
4h 40min
1 przesiadka
KTW
00:30
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
568 zł
Lufthansa
Lufthansa
13 sty
15:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 00min
1 przesiadka
MRS
19:10
Lotnisko Marsylia
Lufthansa
16 sty
07:10
MRS
Lotnisko Marsylia
6h 20min
1 przesiadka
KTW
13:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
629 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Marsylia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
marzec
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Marsylia to marzec. Najdroższa pora to kwiecień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Marsylia?
po południu
Loty Katowice - Marsylia są około 24% droższe rano niż po południu.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Marsylia
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Marsylia, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Marsylia.
KTW
Katowice-Pyrzowice
MRS
Marsylia

Informacje o trasie Marsylia-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Marsylia
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 5 min Najszybszy lot Katowice-Marsylia zajmuje 4 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Marsylia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Marsylia.
Lotniska - Marsylia 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Marsylia: Marsylia (MRS)

Alternatywne trasy Katowice-Marsylia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Nicea
Najkrótszy czas lotu
2h 10min
Najniższa cena
251 zł
Kraków - Lyon
Najkrótszy czas lotu
2h 15min
Najniższa cena
351 zł
Wrocław - Lyon
Najkrótszy czas lotu
3h 15min
Najniższa cena
433 zł
Wrocław - Nicea
Najkrótszy czas lotu
5h 55min
Najniższa cena
467 zł
Katowice - Nicea
Najkrótszy czas lotu
4h 55min
Najniższa cena
490 zł
Katowice - Lyon
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
521 zł
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Marsylia - loty z:

*Ceny lotów do: Marsylia to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.