Tanie loty na trasie Katowice – Liverpool od 44 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Liverpool-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Liverpool

Znaleziono najlepszą cenę

44 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Liverpool — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Katowice - Liverpool w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 44 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Liverpool w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 686 zł.
Najszybszy lot Katowice-Liverpool zajmuje 2h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Liverpool. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Liverpool-John Lennon.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Liverpool: Liverpool-John Lennon (LPL)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Liverpool?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Liverpool są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Liverpool to Listopad. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Liverpool są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Katowice – Liverpool są najtańsze?

wieczorem

Loty Katowice - Liverpool są około 38% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Liverpool?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katowice-Liverpool.

Która trasa podróży Katowice – Liverpool jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Liverpool-John Lennon

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Liverpool-John Lennon, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Liverpool.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Liverpool

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Liverpool, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 cze
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
11h 20min
1 przesiadka
LPL18:50Liverpool-John Lennon
22 cze
LPL04:55Liverpool-John Lennon
2h 25min
KTW07:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
17 cze
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
11h 20min
1 przesiadka
LPL18:50Liverpool-John Lennon
22 cze
LPL16:10Liverpool-John Lennon
22h 20min
2 przesiadki
KTW14:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
1 cze
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL05:20Liverpool-John Lennon
3 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
21h 55min
1 przesiadka
KTW11:00Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
18 cze
KTW14:05Katowice-Pyrzowice
29h 05min
2 przesiadki
LPL19:10Liverpool-John Lennon
22 cze
LPL04:55Liverpool-John Lennon
2h 25min
KTW07:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
22 cze
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL05:20Liverpool-John Lennon
27 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
31h 05min
2 przesiadki
KTW20:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
17 cze
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
14h 45min
2 przesiadki
LPL09:15Liverpool-John Lennon
22 cze
LPL04:55Liverpool-John Lennon
2h 25min
KTW07:20Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Liverpool w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Liverpool w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
19 paź
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL05:20Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
23 cze
KTW16:10Katowice-Pyrzowice
26h 40min
1 przesiadka
LPL18:50Liverpool-John Lennon
Ryanair
13 cze
KTW06:40Katowice-Pyrzowice
37h 00min
2 przesiadki
LPL19:40Liverpool-John Lennon

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Liverpool

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Liverpool
Kilka linii lotniczych
23 maj
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL19:20Liverpool-John Lennon
24 maj
LPL15:30Liverpool-John Lennon
14h 50min
1 przesiadka
KTW06:20Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
23 maj
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL19:20Liverpool-John Lennon
27 maj
LPL18:55Liverpool-John Lennon
2h 25min
KTW21:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
22 maj
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
9h 50min
2 przesiadki
LPL12:20Liverpool-John Lennon
23 maj
LPL18:55Liverpool-John Lennon
2h 25min
KTW21:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
23 maj
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL19:20Liverpool-John Lennon
24 maj
LPL04:25Liverpool-John Lennon
15h 45min
2 przesiadki
KTW20:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
22 maj
KTW05:45Katowice-Pyrzowice
27h 50min
1 przesiadka
LPL09:35Liverpool-John Lennon
23 maj
LPL18:55Liverpool-John Lennon
2h 25min
KTW21:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
23 maj
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL19:20Liverpool-John Lennon
25 maj
LPL10:00Liverpool-John Lennon
16h 40min
2 przesiadki
KTW02:40Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Liverpool

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Liverpool z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 121 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
  • Loty Wizz Air Katowice – Liverpool

    Wizz Air obsługuje około 2 loty na trasie Katowice – Liverpool w tygodniu. Średnia cena biletu na to połączenie waha się w granicach 55 zł, jednak użytkownikom momondo udało się znaleźć oferty Wizz Air Katowice – Liverpool już za 27 zł w obie strony. Linie Wizz Air oceniane są na 7,3/10 (na podstawie 99 opinii).


Loty Wizz Air: Katowice – Liverpool

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Katowice – Liverpool
Wizz Air
23 maj
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL19:20Liverpool-John Lennon
27 maj
LPL18:55Liverpool-John Lennon
2h 25min
KTW21:20Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
23 maj
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL19:20Liverpool-John Lennon
30 maj
LPL17:35Liverpool-John Lennon
13h 25min
2 przesiadki
KTW07:00Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
27 maj
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
LPL19:20Liverpool-John Lennon
30 maj
LPL17:35Liverpool-John Lennon
13h 25min
2 przesiadki
KTW07:00Katowice-Pyrzowice

Loty Ryanair: Katowice – Liverpool

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Liverpool
Ryanair
17 cze
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
11h 20min
1 przesiadka
LPL18:50Liverpool-John Lennon
22 cze
LPL16:10Liverpool-John Lennon
22h 20min
2 przesiadki
KTW14:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
18 cze
KTW14:05Katowice-Pyrzowice
29h 05min
2 przesiadki
LPL19:10Liverpool-John Lennon
22 cze
LPL16:10Liverpool-John Lennon
22h 20min
2 przesiadki
KTW14:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
14 cze
KTW17:00Katowice-Pyrzowice
20h 15min
1 przesiadka
LPL13:15Liverpool-John Lennon
15 cze
LPL16:10Liverpool-John Lennon
22h 20min
2 przesiadki
KTW14:30Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Liverpool-John Lennon oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Liverpool-John Lennon, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Wizz Air i Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Katowice-Pyrzowice – Liverpool-John Lennon – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Liverpool-John Lennon i Katowice-Pyrzowice są od siebie oddalone o 1545,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 40min.



Alternatywne trasy Katowice-Liverpool

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena89 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena71 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 19min
Najniższa cena80 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena120 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena93 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena164 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Liverpool

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Liverpool

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Katowice – Liverpool. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Katowice – Liverpool z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Katowice – Liverpool dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Katowice – Liverpool, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Liverpool) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.