Tanie loty na trasie Katania – Warszawa od 52 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warszawa-Katania

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katania-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę450 złNajlepsza oferta na podróż Katania – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 450 zł. Najlepsza cena lotu Katania – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 52 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 45minNajszybszy lot Katania-Warszawa zajmuje 2h 45min.
Loty bezpośrednieśr i ndzBezpośrednie loty Katania-Warszawa – środa i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Katania - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katania – Warszawa są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Katania - Warszawa to Listopad. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Katania – Warszawa są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Katania – Warszawa są najtańsze?

rano

Loty Katania - Warszawa są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katania – Warszawa?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katania-Warszawa.

Która trasa podróży Katania – Warszawa jest najtańsza?

Katania Fontanarossa - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Katania Fontanarossa - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katania - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katania – Warszawa?

30 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katania - Warszawa to 30 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katania - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katania - Warszawa, zmieniając zakładki
Ryanair
18 lut
CTA04:45Katania Fontanarossa
2h 45min
WMI07:30Warszawa Modlin
21 lut
WMI11:40Warszawa Modlin
2h 45min
CTA14:25Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA01:00Katania Fontanarossa
40h 45min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA12:25Katania Fontanarossa
Wizz Air
4 mar
CTA01:40Katania Fontanarossa
16h 30min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
7 mar
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
20h 50min
1 przesiadka
CTA09:35Katania Fontanarossa
Ryanair
14 lut
CTA14:50Katania Fontanarossa
2h 45min
WMI17:35Warszawa Modlin
21 lut
WMI11:40Warszawa Modlin
2h 45min
CTA14:25Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA03:45Katania Fontanarossa
8h 25min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA12:25Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA17:30Katania Fontanarossa
24h 15min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA12:25Katania Fontanarossa

Znajdź najtańsze oferty lotów Katania - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katania – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
14 lut
CTA14:50Katania Fontanarossa
2h 45min
WMI17:35Warszawa Modlin
Wizz Air
23 mar
CTA16:00Katania Fontanarossa
21h 10min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
30 sty
CTA03:00Katania Fontanarossa
39h 20min
2 przesiadki
WMI18:20Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katania – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katania – Warszawa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA01:00Katania Fontanarossa
40h 45min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA12:25Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA03:45Katania Fontanarossa
8h 25min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA12:25Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA17:30Katania Fontanarossa
24h 15min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA12:25Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA03:45Katania Fontanarossa
8h 25min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
CTA12:25Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA01:00Katania Fontanarossa
40h 45min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
27h 20min
1 przesiadka
CTA16:05Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
4 lut
CTA17:30Katania Fontanarossa
24h 15min
2 przesiadki
WAW17:45Warszawa Lotnisko Chopina
6 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
17h 35min
1 przesiadka
CTA06:20Katania Fontanarossa

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katania – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katania – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 345 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

Loty Ryanair: Katania – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katania – Warszawa
Ryanair
18 lut
CTA04:45Katania Fontanarossa
2h 45min
WMI07:30Warszawa Modlin
21 lut
WMI11:40Warszawa Modlin
2h 45min
CTA14:25Katania Fontanarossa
Ryanair
14 lut
CTA14:50Katania Fontanarossa
2h 45min
WMI17:35Warszawa Modlin
21 lut
WMI11:40Warszawa Modlin
2h 45min
CTA14:25Katania Fontanarossa
Ryanair
4 mar
CTA04:45Katania Fontanarossa
2h 45min
WMI07:30Warszawa Modlin
7 mar
WMI11:40Warszawa Modlin
2h 45min
CTA14:25Katania Fontanarossa

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katania Fontanarossa – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katania Fontanarossa – Warszawa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Wizz Air.

  • Katania Fontanarossa – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Katania Fontanarossa i Warszawa dzieli dystans 1699,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 45min.


Alternatywne trasy Katania-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katania - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena48 zł
Loty Katania - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena217 zł
Loty Palermo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena253 zł
Loty Katania - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu31h 35min
Najniższa cena217 zł
Loty Palermo - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena169 zł

Loty podobne do tych na trasie Katania – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katania – Warszawa