Loty Europa Niemcy Hanower Gdańsk - Hanower

Tanie loty Gdańsk - Hanower

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Hanower

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Hanower, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SWISS
SWISS
30 wrz
GDN
16:50
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 25min
1 przesiadka
00:15
+1
HAJ
Lotnisko Hannover
SWISS
03 paź
HAJ
22:30
Lotnisko Hannover
17h 15min
1 przesiadka
15:45
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
535 PLN
KLM
KLM
28 wrz
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 55min
1 przesiadka
12:20
HAJ
Lotnisko Hannover
KLM
05 paź
HAJ
20:15
Lotnisko Hannover
4h 15min
1 przesiadka
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
596 PLN
KLM
KLM
03 paź
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 55min
1 przesiadka
12:20
HAJ
Lotnisko Hannover
KLM
05 paź
HAJ
20:15
Lotnisko Hannover
4h 15min
1 przesiadka
00:30
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
596 PLN
SAS
SAS
01 paź
GDN
08:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 05min
1 przesiadka
11:15
HAJ
Lotnisko Hannover
SAS
03 paź
HAJ
12:35
Lotnisko Hannover
3h 40min
1 przesiadka
16:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
832 PLN
Lufthansa
Lufthansa
02 paź
GDN
16:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 20min
1 przesiadka
20:05
HAJ
Lotnisko Hannover
Lufthansa
07 paź
HAJ
21:00
Lotnisko Hannover
3h 40min
1 przesiadka
00:40
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
752 PLN
SAS
SAS
02 paź
GDN
20:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 35min
1 przesiadka
00:05
+1
HAJ
Lotnisko Hannover
SAS
03 paź
HAJ
12:35
Lotnisko Hannover
3h 40min
1 przesiadka
16:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
957 PLN

Informacje o trasie Hanower-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Hanower
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 20 min Najszybszy lot Gdańsk-Hanower zajmuje 3 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Hanower. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Hannover.
Lotniska - Hanower 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Hanower: Hannover (HAJ)

Alternatywne trasy Gdańsk-Hanower

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Hamburg
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
220 PLN
Gdańsk - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
410 PLN
Gdańsk - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
524 PLN
Bydgoszcz - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
551 PLN
Bydgoszcz - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu
10h 55min
Najniższa cena
657 PLN
Zobacz więcej

Gdańsk - loty do:

Hanower - loty z:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Hanower to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Hanower Gdańsk - Hanower