Tanie loty na trasie Gdańsk – Aberdeen od 187 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Aberdeen-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Aberdeen
Znaleziono najlepszą cenę2 623 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Aberdeen w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 623 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Aberdeen w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 187 zł.
Najkrótszy czas lotu14h 10minNajszybszy lot Gdańsk-Aberdeen zajmuje 14h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Aberdeen. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Aberdeen Dyce.
Aberdeen — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Aberdeen: Aberdeen Dyce (ABZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Aberdeen?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Aberdeen są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Aberdeen to Kwiecień. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Aberdeen są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Gdańsk – Aberdeen są najtańsze?

wieczorem

Loty Gdańsk - Aberdeen są około 27% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Aberdeen?

Wizz Air

KLM, SAS i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Aberdeen.

Która trasa podróży Gdańsk – Aberdeen jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Aberdeen Dyce

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Aberdeen Dyce, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Aberdeen.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Aberdeen?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Aberdeen to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Aberdeen

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Aberdeen, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
14h 10min
1 przesiadka
ABZ16:25Aberdeen Dyce
20 lut
ABZ16:10Aberdeen Dyce
23h 00min
1 przesiadka
GDN15:10Gdańsk Rębiechowo
KLM
18 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
4h 55min
1 przesiadka
ABZ17:50Aberdeen Dyce
26 lut
ABZ12:20Aberdeen Dyce
4h 00min
1 przesiadka
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
17 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
14h 10min
1 przesiadka
ABZ16:25Aberdeen Dyce
20 lut
ABZ16:10Aberdeen Dyce
15h 00min
2 przesiadki
GDN07:10Gdańsk Rębiechowo
KLM
18 lut
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
16h 20min
1 przesiadka
ABZ17:50Aberdeen Dyce
20 lut
ABZ01:00Aberdeen Dyce
10h 25min
1 przesiadka
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
KLM
17 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
15h 35min
1 przesiadka
ABZ04:30Aberdeen Dyce
26 lut
ABZ05:55Aberdeen Dyce
10h 25min
1 przesiadka
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
KLM
17 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
4h 55min
1 przesiadka
ABZ17:50Aberdeen Dyce
20 lut
ABZ05:55Aberdeen Dyce
5h 30min
1 przesiadka
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Aberdeen w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Aberdeen w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez SAS.
Kilka linii lotniczych
12 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
13h 30min
1 przesiadka
ABZ15:45Aberdeen Dyce
Kilka linii lotniczych
14 lut
GDN16:35Gdańsk Rębiechowo
12h 40min
1 przesiadka
ABZ05:15Aberdeen Dyce
Kilka linii lotniczych
10 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
14h 10min
1 przesiadka
ABZ16:25Aberdeen Dyce

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Aberdeen

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Aberdeen z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 315 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,2

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
KLM
CenaOd 623 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
SAS
CenaOd 767 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty KLM: Gdańsk – Aberdeen

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Gdańsk – Aberdeen
KLM
18 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
4h 55min
1 przesiadka
ABZ17:50Aberdeen Dyce
26 lut
ABZ12:20Aberdeen Dyce
4h 00min
1 przesiadka
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
KLM
18 lut
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
16h 20min
1 przesiadka
ABZ17:50Aberdeen Dyce
20 lut
ABZ01:00Aberdeen Dyce
10h 25min
1 przesiadka
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
KLM
17 lut
GDN12:55Gdańsk Rębiechowo
15h 35min
1 przesiadka
ABZ04:30Aberdeen Dyce
26 lut
ABZ05:55Aberdeen Dyce
10h 25min
1 przesiadka
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Aberdeen Dyce oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Aberdeen Dyce, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air, KLM, i SAS.

  • Gdańsk Rębiechowo – Aberdeen Dyce – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Aberdeen Dyce i Gdańsk Rębiechowo są od siebie oddalone o 1328,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 20min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Aberdeen

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena155 zł
Loty Kraków - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena128 zł
Loty Warszawa - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena363 zł
Loty Katowice - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena124 zł
Loty Gdańsk - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena116 zł
Loty Poznań - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena283 zł
Loty Wrocław - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena211 zł
Loty Wrocław - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena104 zł
Loty Katowice - Glasgow
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena395 zł
Loty Kraków - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena144 zł
Loty Poznań - Glasgow
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena446 zł
Loty Kraków - Inverness
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena614 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Aberdeen

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Aberdeen