Tanie loty na trasie Fortaleza – Warszawa od 1 251 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Warszawa-Fortaleza

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Fortaleza-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę11 048 złNajlepsza oferta na podróż Fortaleza – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 11 048 zł. Najlepsza cena lotu Fortaleza – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 251 zł.
Najkrótszy czas lotu35h 40minNajszybszy lot Fortaleza-Warszawa zajmuje 35h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Fortaleza-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Fortaleza Pinto Martins - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Fortaleza - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Fortaleza – Warszawa są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Fortaleza – Warszawa są najtańsze?

wieczorem

Loty Fortaleza - Warszawa są około 0% droższe wieczorem niż wieczorem.

Która trasa podróży Fortaleza – Warszawa jest najtańsza?

Fortaleza Pinto Martins - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Fortaleza Pinto Martins - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Fortaleza - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Fortaleza - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Fortaleza - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 kwi
FOR18:40Fortaleza Pinto Martins
19h 25min
2 przesiadki
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
27 kwi
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
2 przesiadki
FOR22:05Fortaleza Pinto Martins
2 610 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
18 kwi
FOR18:40Fortaleza Pinto Martins
14h 35min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
30 kwi
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
30h 50min
1 przesiadka
FOR22:05Fortaleza Pinto Martins
2 781 zł
Znajdź podobne
Air France
19 kwi
FOR06:50Fortaleza Pinto Martins
23h 30min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 25min
1 przesiadka
FOR18:30Fortaleza Pinto Martins
2 844 zł
Znajdź podobne
KLM
17 kwi
FOR15:35Fortaleza Pinto Martins
15h 50min
2 przesiadki
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
30 kwi
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
29h 20min
2 przesiadki
FOR18:30Fortaleza Pinto Martins
2 980 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 kwi
FOR18:40Fortaleza Pinto Martins
19h 25min
2 przesiadki
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
28 kwi
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
2 przesiadki
FOR22:05Fortaleza Pinto Martins
2 678 zł
Znajdź podobne
Air France
17 kwi
FOR15:35Fortaleza Pinto Martins
14h 45min
1 przesiadka
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 maj
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 25min
1 przesiadka
FOR18:30Fortaleza Pinto Martins
2 880 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Fortaleza - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Fortaleza – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
27 mar
FOR15:05Fortaleza Pinto Martins
21h 30min
2 przesiadki
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 251 zł
Znajdź podobne
Air France
6 maj
FOR15:35Fortaleza Pinto Martins
15h 30min
1 przesiadka
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 502 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
28 mar
FOR18:40Fortaleza Pinto Martins
14h 35min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 915 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Fortaleza – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Fortaleza – Warszawa
Kilka linii lotniczych
21 sty
FOR07:55Fortaleza Pinto Martins
28h 10min
2 przesiadki
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
23 sty
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
13h 15min
1 przesiadka
FOR14:50Fortaleza Pinto Martins
5 903 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
21 sty
FOR18:35Fortaleza Pinto Martins
14h 30min
1 przesiadka
WAW09:05Warszawa Lotnisko Chopina
23 sty
WAW07:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 00min
1 przesiadka
FOR20:55Fortaleza Pinto Martins
8 851 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
FOR07:55Fortaleza Pinto Martins
28h 10min
2 przesiadki
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
23 sty
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
28h 05min
2 przesiadki
FOR16:25Fortaleza Pinto Martins
5 979 zł
Znajdź podobne

Loty TAP AIR PORTUGAL: Fortaleza – Warszawa

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Fortaleza – Warszawa
TAP AIR PORTUGAL
18 kwi
FOR18:40Fortaleza Pinto Martins
14h 35min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
30 kwi
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
30h 50min
1 przesiadka
FOR22:05Fortaleza Pinto Martins
2 781 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
18 kwi
FOR18:40Fortaleza Pinto Martins
14h 35min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 maj
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
FOR22:05Fortaleza Pinto Martins
2 964 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
18 kwi
FOR18:40Fortaleza Pinto Martins
14h 35min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 maj
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
30h 50min
1 przesiadka
FOR22:05Fortaleza Pinto Martins
2 987 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Fortaleza – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Fortaleza – Warszawa
Air France
19 kwi
FOR06:50Fortaleza Pinto Martins
23h 30min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 25min
1 przesiadka
FOR18:30Fortaleza Pinto Martins
2 844 zł
Znajdź podobne
Air France
17 kwi
FOR15:35Fortaleza Pinto Martins
14h 45min
1 przesiadka
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 maj
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 25min
1 przesiadka
FOR18:30Fortaleza Pinto Martins
2 880 zł
Znajdź podobne
Air France
19 kwi
FOR06:50Fortaleza Pinto Martins
23h 30min
2 przesiadki
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
30 kwi
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
29h 35min
1 przesiadka
FOR18:30Fortaleza Pinto Martins
2 888 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Fortaleza Pinto Martins – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Fortaleza Pinto Martins – Warszawa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: KLM.

  • Fortaleza Pinto Martins – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Fortaleza Pinto Martins – Warszawa – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 8335,4 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 14h 35min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Loty podobne do tych na trasie Fortaleza – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Fortaleza – Warszawa