Tanie loty na trasie Dżakarta – Warszawa od 2 325 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Informacje o trasie Warszawa-Dżakarta

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Dżakarta-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

2 325 zł

Najkrótszy czas lotu

23h 20min

Loty bezpośrednie

Brak

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Dżakarta - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 325 zł. Najlepsza oferta na lot Dżakarta - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 20 783 zł.
Najszybszy lot Dżakarta-Warszawa zajmuje 23h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Dżakarta-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Dżakarta-Soekarno-Hatta - Lotnisko Warszawa Chopina.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Dżakarta - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Dżakarta – Warszawa są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Dżakarta - Warszawa to Styczeń. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Dżakarta – Warszawa są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Dżakarta – Warszawa są najtańsze?

rano

Loty Dżakarta - Warszawa są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Dżakarta – Warszawa jest najtańsza?

Dżakarta-Soekarno-Hatta - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Dżakarta-Soekarno-Hatta - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Dżakarta - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Dżakarta - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Dżakarta - Warszawa, zmieniając zakładki
Emirates
16 wrz
CGK11:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 45min
2 przesiadki
WAW20:55Warszawa Chopina
30 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
42h 40min
2 przesiadki
CGK12:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
4 645 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lip
CGK13:55Dżakarta-Soekarno-Hatta
23h 20min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Chopina
31 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
22h 00min
2 przesiadki
CGK13:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
4 734 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
29 lip
CGK05:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
2 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
22h 35min
1 przesiadka
CGK12:15Dżakarta-Soekarno-Hatta
5 086 zł
Znajdź podobne
Singapore Airlines
16 wrz
CGK01:25Dżakarta-Soekarno-Hatta
36h 00min
2 przesiadki
WAW13:25Warszawa Chopina
30 wrz
WAW03:20Warszawa Chopina
24h 55min
2 przesiadki
CGK04:15Dżakarta-Soekarno-Hatta
5 497 zł
Znajdź podobne
KLM
20 lip
CGK16:30Dżakarta-Soekarno-Hatta
20h 05min
2 przesiadki
WAW12:35Warszawa Chopina
1 sie
WAW15:40Warszawa Chopina
40h 50min
2 przesiadki
CGK08:30Dżakarta-Soekarno-Hatta
5 617 zł
Znajdź podobne
Emirates
7 wrz
CGK17:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
51h 10min
2 przesiadki
WAW20:55Warszawa Chopina
11 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
42h 40min
2 przesiadki
CGK12:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
4 658 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Dżakarta - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Dżakarta – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
19 wrz
CGK10:50Dżakarta-Soekarno-Hatta
27h 55min
2 przesiadki
WAW14:45Warszawa Chopina
2 325 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
26 lip
CGK05:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
2 887 zł
Znajdź podobne
Emirates
1 wrz
CGK17:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
43h 30min
2 przesiadki
WAW13:15Warszawa Chopina
2 909 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Dżakarta – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Dżakarta – Warszawa
Kilka linii lotniczych
5 lip
CGK10:50Dżakarta-Soekarno-Hatta
34h 05min
3 przesiadki
WAW20:55Warszawa Chopina
23 lip
WAW10:40Warszawa Chopina
41h 50min
3 przesiadki
CGK04:30Dżakarta-Soekarno-Hatta
6 777 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
6 lip
CGK05:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
13 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
22h 35min
1 przesiadka
CGK12:15Dżakarta-Soekarno-Hatta
8 460 zł
Znajdź podobne
Emirates
7 lip
CGK20:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
16h 35min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Chopina
12 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
37h 15min
1 przesiadka
CGK06:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
10 958 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
CGK10:50Dżakarta-Soekarno-Hatta
34h 05min
3 przesiadki
WAW20:55Warszawa Chopina
12 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
29h 40min
3 przesiadki
CGK23:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
7 465 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
5 lip
CGK05:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
23 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
17h 05min
1 przesiadka
CGK06:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
8 616 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
CGK05:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
31h 30min
2 przesiadki
WAW12:40Warszawa Chopina
12 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
29h 40min
3 przesiadki
CGK23:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
8 254 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Dżakarta – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Dżakarta – Warszawa
Emirates
16 wrz
CGK11:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 45min
2 przesiadki
WAW20:55Warszawa Chopina
30 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
42h 40min
2 przesiadki
CGK12:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
4 645 zł
Znajdź podobne
Emirates
7 wrz
CGK17:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
51h 10min
2 przesiadki
WAW20:55Warszawa Chopina
11 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
42h 40min
2 przesiadki
CGK12:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
4 658 zł
Znajdź podobne
Emirates
7 wrz
CGK17:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
51h 10min
2 przesiadki
WAW20:55Warszawa Chopina
11 wrz
WAW17:25Warszawa Chopina
42h 40min
2 przesiadki
CGK12:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
4 676 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Dżakarta – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Dżakarta – Warszawa
Qatar Airways
29 lip
CGK05:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
2 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
22h 35min
1 przesiadka
CGK12:15Dżakarta-Soekarno-Hatta
5 086 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 wrz
CGK21:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
17h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
30 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
17h 05min
1 przesiadka
CGK06:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
5 510 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 wrz
CGK21:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
17h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
30 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
17h 05min
1 przesiadka
CGK06:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
5 707 zł
Znajdź podobne

  • Dżakarta – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Warszawa i Dżakarta są od siebie oddalone o 10259,5 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 16h 35min.



Loty podobne do tych na trasie Dżakarta – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Dżakarta – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Dżakarta – Warszawa z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Dżakarta – Warszawa, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Dżakarta – Warszawa dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Dżakarta – Warszawa.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.