Tanie loty Chorwacja - Warszawa od 73 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warszawa-Chorwacja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chorwacja-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę1 239 złNajlepsza cena za lot Chorwacja – Warszawa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 239 zł
Najkrótszy czas lotu6h 25minNajszybszy lot Chorwacja-Warszawa zajmuje 6h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Chorwacja-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Dubrownik - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Split - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Chorwacja - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Chorwacja – Warszawa?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Chorwacja-Warszawa.

Która trasa podróży Chorwacja – Warszawa jest najtańsza?

Zagrzeb Franjo Tuđman - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Zagrzeb Franjo Tuđman - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chorwacja - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chorwacja - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chorwacja - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 gru
ZAG07:15Zagrzeb Franjo Tuđman
10h 55min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
29 gru
WAW01:25Warszawa Lotnisko Chopina
15h 45min
1 przesiadka
ZAG17:10Zagrzeb Franjo Tuđman
Lufthansa
18 maj
ZAG09:40Zagrzeb Franjo Tuđman
7h 10min
1 przesiadka
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
21 maj
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 40min
1 przesiadka
ZAG12:40Zagrzeb Franjo Tuđman
LOT
18 maj
ZAG08:05Zagrzeb Franjo Tuđman
1h 35min
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
21 maj
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 40min
ZAG07:25Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
30 gru
ZAG02:00Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 35min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
11h 25min
1 przesiadka
ZAG18:55Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
30 gru
ZAG02:00Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 35min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
11h 25min
1 przesiadka
ZAG18:55Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
30 gru
ZAG02:00Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 35min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 sty
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
11h 25min
1 przesiadka
ZAG18:55Zagrzeb Franjo Tuđman

Znajdź najtańsze oferty lotów Chorwacja - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chorwacja – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
30 gru
ZAG02:00Zagrzeb Franjo Tuđman
15h 35min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
26 sty
ZAG06:30Zagrzeb Franjo Tuđman
5h 40min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
12 gru
ZAG11:35Zagrzeb Franjo Tuđman
17h 25min
1 przesiadka
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Chorwacja – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Chorwacja – Warszawa
Kilka linii lotniczych
14 gru
ZAG02:00Zagrzeb Franjo Tuđman
26h 20min
1 przesiadka
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
35h 25min
2 przesiadki
ZAG19:10Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
14 gru
ZAG02:00Zagrzeb Franjo Tuđman
26h 20min
1 przesiadka
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
35h 25min
2 przesiadki
ZAG19:10Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
13 gru
ZAG12:35Zagrzeb Franjo Tuđman
23h 25min
1 przesiadka
WAW12:00Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
35h 25min
2 przesiadki
ZAG19:10Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
14 gru
ZAG07:15Zagrzeb Franjo Tuđman
28h 55min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
35h 25min
2 przesiadki
ZAG19:10Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
13 gru
ZAG01:45Zagrzeb Franjo Tuđman
28h 30min
2 przesiadki
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
35h 25min
2 przesiadki
ZAG19:10Zagrzeb Franjo Tuđman
Kilka linii lotniczych
14 gru
ZAG07:15Zagrzeb Franjo Tuđman
28h 55min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
35h 25min
2 przesiadki
ZAG19:10Zagrzeb Franjo Tuđman

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Chorwacja – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Chorwacja – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 724 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chorwacja – Warszawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chorwacja – Warszawa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Wizz Air, i Croatia Airlines.


Alternatywne trasy Chorwacja-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Zagrzeb - Katowice
Najkrótszy czas lotu23h 50min
Najniższa cena236 zł
Loty Zagrzeb - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena256 zł
Loty Zagrzeb - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena219 zł
Loty Split - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena776 zł
Loty Dubrownik - Kraków
Najkrótszy czas lotu35h 55min
Najniższa cena955 zł
Loty Split - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena865 zł
Loty Split - Kraków
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena764 zł
Loty Dubrownik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu42h 55min
Najniższa cena833 zł
Loty Dubrownik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena1 024 zł

Podobne loty: Chorwacja – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Chorwacja – Warszawa