Loty Europa Polska Warszawa Bolonia - Warszawa

Tanie loty Bolonia - Warszawa

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Warszawa-Bolonia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bolonia-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę 767 zł Najlepsza cena za lot Bolonia – Warszawa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 767 zł
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 45 min Najszybszy lot Bolonia-Warszawa zajmuje 1 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Bolonia-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Bolonia Guglielmo Marconi - Warszawa Lotnisko Chopina.
Lotniska - Warszawa 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Bolonia-Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Bolonia - Warszawa to luty. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Warszawa?
po południu
Loty Bolonia - Warszawa są około 32% droższe rano niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Warszawa najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i Austrian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Bolonia-Warszawa.
Które połączenie jest najtańsze?
Bolonia Guglielmo Marconi - Warszawa Lotnisko Chopina
Wybierz trasę Bolonia Guglielmo Marconi - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bolonia - Warszawa.
BLQ
Bolonia Guglielmo Marconi
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
Kiedy najtaniej polecę do miasta Warszawa?
51 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Bolonia - Warszawa to 51 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Bolonia - Warszawa

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bolonia - Warszawa, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
25 mar
15:40
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
2h 05min
WAW
17:45
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
27 mar
17:15
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BLQ
19:20
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
194 zł
Wizz Air
Wizz Air
16 maj
11:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WAW
12:45
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
19 maj
14:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BLQ
16:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
210 zł
Ryanair
Ryanair
06 cze
19:25
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WAW
21:25
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
09 cze
15:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BLQ
17:50
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
233 zł
Wizz Air
Wizz Air
16 maj
11:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WAW
12:45
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
19 maj
14:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BLQ
16:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
210 zł
Wizz Air
Wizz Air
11 kwi
11:00
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WAW
12:45
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
14 kwi
14:15
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 05min
BLQ
16:20
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
348 zł
Ryanair
Ryanair
06 cze
19:25
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
2h 00min
WAW
21:25
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
09 cze
15:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
BLQ
17:50
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
233 zł

Bolonia - loty do:

Warszawa - loty z:

*Ceny lotów do: Warszawa to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Warszawa Bolonia - Warszawa