Tanie loty na trasie Berlin – Ukraina od 49 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Ukraina-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Ukraina
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Berlin-Ukraina zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośredniendzBezpośrednie loty Berlin-Ukraina – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Ukraina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Ukraina?

Ryanair

Austrian Airlines, Ryanair i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Ukraina.

Która trasa podróży Berlin – Ukraina jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Kijów-Żulany

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Kijów-Żulany, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Ukraina.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Ukraina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Ukraina, zmieniając zakładki
Ryanair
19 mar
BER02:55Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP05:05Kijów-Boryspol
26 mar
KBP06:40Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:55Berlin Brandenburg
Ryanair
21 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol
28 lut
KBP06:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:45Berlin Brandenburg
Ryanair
11 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol
14 lut
KBP06:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:45Berlin Brandenburg
Ryanair
1 maj
BER04:50Berlin Brandenburg
2h 05min
KBP06:55Kijów-Boryspol
8 maj
KBP08:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER10:45Berlin Brandenburg
Ryanair
16 lut
BER01:30Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP03:40Kijów-Boryspol
20 lut
KBP11:50Kijów-Boryspol
2h 15min
BER14:05Berlin Brandenburg
Ryanair
21 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol
2 mar
KBP05:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER07:45Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Ukraina w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Ukraina w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
9 lut
BER01:30Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP03:40Kijów-Boryspol
Ryanair
21 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol
Ryanair
7 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Ukraina

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Ukraina
Ryanair
4 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol
7 lut
KBP06:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:45Berlin Brandenburg
Ryanair
6 lut
BER08:05Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP10:15Kijów-Boryspol
7 lut
KBP06:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:45Berlin Brandenburg
Ryanair
2 lut
BER01:30Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP03:40Kijów-Boryspol
7 lut
KBP06:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:45Berlin Brandenburg
Ryanair
4 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol
7 lut
KBP06:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:45Berlin Brandenburg
Ryanair
5 lut
BER01:55Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:05Kijów-Boryspol
6 lut
KBP11:50Kijów-Boryspol
2h 15min
BER14:05Berlin Brandenburg
Lufthansa
3 lut
BER05:30Berlin Brandenburg
6h 30min
1 przesiadka
KBP12:00Kijów-Boryspol
5 lut
KBP22:55Kijów-Boryspol
5h 15min
1 przesiadka
BER04:10Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Ukraina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Ukraina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 169 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 301 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Ukraine International Airlines
CenaOd 378 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Austrian Airlines
CenaOd 712 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Ryanair: Berlin – Ukraina

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Berlin – Ukraina
Ryanair
19 mar
BER02:55Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP05:05Kijów-Boryspol
26 mar
KBP06:40Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:55Berlin Brandenburg
Ryanair
21 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol
28 lut
KBP06:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:45Berlin Brandenburg
Ryanair
11 lut
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 10min
KBP04:55Kijów-Boryspol
14 lut
KBP06:30Kijów-Boryspol
2h 15min
BER08:45Berlin Brandenburg

Loty Lufthansa: Berlin – Ukraina

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Ukraina
Lufthansa
3 lut
BER05:30Berlin Brandenburg
6h 30min
1 przesiadka
KBP12:00Kijów-Boryspol
5 lut
KBP22:55Kijów-Boryspol
5h 15min
1 przesiadka
BER04:10Berlin Brandenburg
Lufthansa
3 lut
BER04:45Berlin Brandenburg
7h 15min
2 przesiadki
KBP12:00Kijów-Boryspol
5 lut
KBP22:55Kijów-Boryspol
6h 40min
1 przesiadka
BER05:35Berlin Brandenburg
Lufthansa
17 lut
BER16:00Berlin Brandenburg
14h 00min
2 przesiadki
LWO06:00Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
19 lut
LWO23:05Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl
9h 10min
2 przesiadki
BER08:15Berlin Brandenburg
1 210 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Ukraina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Ukraina, takie jak Wizz Air, Ukraine International Airlines i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Berlin-Ukraina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Lwów
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena924 zł