Rezerwuj loty z Binter Canarias

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 12.10
śr. 19.10

Fakty o Binter Canarias

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Binter Canarias

Najtańsza trasa

94 zł

Najpopularniejsza trasa

TFS - RAK

Najkrótszy lot

0h 30min

Najdłuższy lot

10h 30min
Najtańsze połączenie Binter Canarias na trasie Las Palmas de Gran Canaria – Santa Cruz de Tenerife Los Rodeos kosztuje 94 zł
Trasa Granadilla Tenerife Sur – Marrakesz-Menara jest obecnie najpopularniejsza w liniach Binter Canarias
Najkrótszy lot liniami Binter Canarias trwa 0h 30min i odbywa się na trasie Las Palmas de Gran Canaria (LPA) – Santa Cruz de Tenerife (TFN)
Najdłuższy lot liniami Binter Canarias na trasie Granadilla (TFS) – Puerto del Rosario (FUE) trwa 10h 30min

Binter Canarias – opinie

9,0
ZnakomityNa podstawie 10 zweryfikowanych opinii gości
9,2Załoga
8,8Rozrywka
8,8Komfort
9,0Ogólnie
7,4Jedzenie
8,8Wejście na pokład

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Binter Canarias

Binter Canarias nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Binter Canarias obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska San Sebastián. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Iberia.

Santa Cruz de Tenerife Los Rodeos, Las Palmas de Gran Canaria i Arrecife Lanzarote to główne porty lotnicze obsługiwane przez Binter Canarias. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Binter Canarias w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Binter Canarias za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Binter Canarias włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Binter Canarias pod numerem +34 902 391 392 lub odwiedzając stronę bintercanarias.com.

Aktualnie lot na trasie Las Palmas de Gran Canaria - Santa Cruz de Tenerife Los Rodeos z 0 przesiadkami za 202 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Binter Canarias. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Binter Canarias, podróż na trasie Las Palmas de Gran Canaria - Santa Cruz de Tenerife Los Rodeos z 0 przesiadkami za 94 zł jest najtańszą opcją.

Lot Funchal Madera - Las Palmas de Gran Canaria za 423 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Binter Canarias. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Binter Canarias odbywa się na trasie Santa Cruz de Tenerife Los Rodeos - Funchal Madera (1 przesiadka) i kosztuje 187 zł.


Status lotu Binter Canarias

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Binter Canarias
pt. 10/7