Rezerwuj loty z Swoop

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 2.10
ndz. 9.10

Fakty o Swoop

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Swoop

Najtańsza trasa

99 zł

Najpopularniejsza trasa

BNA - YYZ

Najkrótszy lot

1h 25min

Najdłuższy lot

6h 35min
Najtańsze połączenie Swoop na trasie Abbotsford – Edmonton kosztuje 99 zł
Trasa Nashville Intl – Toronto-Lester B. Pearson jest obecnie najpopularniejsza w liniach Swoop
Najkrótszy lot liniami Swoop trwa 1h 25min i odbywa się na trasie Abbotsford (YXX) – Edmonton (YEG)
Najdłuższy lot liniami Swoop na trasie Ottawa (YOW) – Abbotsford (YXX) trwa 6h 35min

Swoop – opinie

6,4
OKNa podstawie 17 zweryfikowanych opinii gości
6,4Ogólnie
4,1Rozrywka
7,0Wejście na pokład
4,6Jedzenie
6,9Załoga
6,2Komfort

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Swoop

Swoop nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Swoop obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska St John's. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Air St. Pierre.

Toronto Hamilton-John C. Munro, Edmonton i Abbotsford to główne porty lotnicze obsługiwane przez Swoop. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Swoop w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Swoop za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Swoop włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Swoop pod numerem +1-587-441-1001 lub odwiedzając stronę flyswoop.com/.

Aktualnie lot na trasie Abbotsford - Toronto Hamilton-John C. Munro z 0 przesiadkami za 256 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Swoop. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Swoop, podróż na trasie Abbotsford - Edmonton z 0 przesiadkami za 99 zł jest najtańszą opcją.

W liniach Swoop obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 157 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 52x38x23 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 41x33x15 cm.


Popularne kierunki międzynarodowe Swoop

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Kanada? Zarezerwuj lot międzynarodowy Swoop do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Swoop

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Swoop
wt. 9/27