Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Honolulu

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Honolulu i porównuj je.

Honolulu, Oʻahu, HI, Stany Zjednoczone - Honolulu (HNL)
5 paź — 12 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Honolulu, Oʻahu, HI, Stany Zjednoczone - Honolulu (HNL)
czw. 5.10
Południe
czw. 12.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Honolulu

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe

188 zł - 584 zł

Wszystkie typy samochodów

292 zł - 566 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Honolulu to Styczeń, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 188 zł. 188 zł za dzień to 57% mniej niż średnia roczna cena (438 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Honolulu. Podczas gdy Styczeń to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Honolulu, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Honolulu to Lipiec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 292 zł. 292 zł za dzień to 21% mniej niż średnia roczna cena (370 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Honolulu. Podczas gdy Lipiec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Honolulu, najdroższy miesiąc to Wrzesień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

7,9
DobryNa podstawie 185 zweryfikowanych opinii gości
8,0Odbiór/Zwrot
7,6Jakość a cena
8,3Komfort
8,4Czystość


Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Honolulu

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Honolulu, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Honolulu
300 Rodgers Blvd
+1 888 749 8227
355 Mamiya Avenue Bldg 2028
+1 888 749 8227

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Honolulu: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Honolulu?

Samochód typu SUV lub podobny jest typem samochodu, na którego wypożyczenie decyduje się 27% w Sixt na lotnisku lotnisko Honolulu. Koszt wynajęcia auta typu SUV od Sixt na lotnisku lotnisko Honolulu wynosi średnio 411 zł za dzień. Warto jednak pamiętać, że cena zależy od terminu podróży i wybranego auta.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Honolulu?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Honolulu, to najbliższy oddział Sixt znajdziesz pod tym adresem: 300 Rodgers Blvd. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +1 888 749 8227.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Honolulu (HNL)?

Nie, Sixt aktualnie nie oferuje odbioru z lotniska lotnisko Honolulu (HNL). Jednak ich najbliższy oddział znajduje się tutaj: 300 Rodgers Blvd, czyli ok. 0,619 mi od lotniska lotnisko Honolulu. Możesz tam dojechać komunikacją miejską.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Honolulu)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.