Wypożyczalnie samochodów Monako

Monako tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Monako, Monako
8 mar — 15 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Monako, Monako
pon 8.3
Południe
pon 15.3
Południe

Wypożyczalnie samochodów Monako

Monako - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 9.2

Ocena bazuje na 1 opinii


Wynajem samochodów Monako

W tym miesiącu 6 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Monako.

Monako – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Monako – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Sixt i Europcar to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Monako?

Sixt oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Monako, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 225 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 225 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Monako nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Sixt, keddy by Europcar czy Europcar) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Ile wypożyczalni ma Sixt na terenie miasta Monako?

Sixt to popularna wypożyczalnia w mieście Monako, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Monako oferuje 1 punkt wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 225 zł dziennie.

marzec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Monako – marzec to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Monako.


– sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

– sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Aguadilla, Gibraltar czy Luqa