Wypożyczalnie samochodów Loreto (Baja California Sur), Meksyk

Loreto (Baja California Sur), Meksyk tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Loreto (Baja California Sur), BS, Meksyk
11 mar — 18 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Loreto (Baja California Sur), BS, Meksyk
czw 11.3
Południe
czw 18.3
Południe

Wypożyczalnie samochodów Loreto (Baja California Sur)

Loreto (Baja California Sur), Meksyk - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 6.2

Ocena bazuje na 10 opiniach

Ocena: Dobry – 6.1

Ocena bazuje na 6 opiniach

Ocena: OK – 5.0

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: OK – 4.6

Ocena bazuje na 6 opiniach


Loreto (Baja California Sur), Meksyk — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Loreto (Baja California Sur)

Wynajem samochodów Loreto (Baja California Sur)

W tym miesiącu 1 użytkownik momondo szukał wynajmu samochodu w mieście Loreto (Baja California Sur).

Loreto (Baja California Sur) – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Loreto (Baja California Sur) – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Loreto (Baja California Sur), w tym popularne wypożyczalnie takie jak Alamo, Dollar czy Thrifty, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Loreto (Baja California Sur), Meksyk – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Loreto (Baja California Sur) powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 70 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Loreto (Baja California Sur), można poruszać się z prędkością do 120 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

marzec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Loreto (Baja California Sur) – marzec to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Loreto (Baja California Sur).

Czy pogoda w mieście Loreto (Baja California Sur) jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kalifornia Dolna Południowa?

Kalifornia Dolna Południowa to region w którym średnie temperatury (marzec) wahają się w granicach 20°C, a opady 1 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Loreto (Baja California Sur).


Zacznij planować swoją podróż do: Loreto (Baja California Sur)