Tanie loty na trasie Warszawa – Tadżykistan od 1 068 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Tadżykistan-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Tadżykistan
Najkrótszy czas lotu14h 45minNajszybszy lot Warszawa-Tadżykistan zajmuje 14h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Tadżykistan. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kŭlob i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Duszanbe.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Tadżykistan?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Warszawa – Tadżykistan jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Duszanbe

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Duszanbe, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Tadżykistan.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Tadżykistan

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Tadżykistan, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 cze
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
14h 25min
1 przesiadka
DYU21:00Duszanbe
17 cze
DYU02:00Duszanbe
12h 50min
1 przesiadka
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
3 073 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lip
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
28h 15min
3 przesiadki
DYU07:35Duszanbe
10 lip
DYU09:30Duszanbe
30h 30min
3 przesiadki
WAW16:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 608 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lip
WAW18:30Warszawa Lotnisko Chopina
25h 20min
1 przesiadka
DYU19:50Duszanbe
10 lip
DYU09:30Duszanbe
30h 30min
3 przesiadki
WAW16:00Warszawa Lotnisko Chopina
4 409 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lip
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
11h 45min
1 przesiadka
DYU20:40Duszanbe
14 sie
DYU09:30Duszanbe
32h 35min
2 przesiadki
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
5 987 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lip
WAW04:10Warszawa Lotnisko Chopina
16h 30min
2 przesiadki
DYU20:40Duszanbe
14 sie
DYU09:30Duszanbe
24h 10min
3 przesiadki
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
15 694 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Tadżykistan w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
4 cze
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
18h 55min
2 przesiadki
DYU21:00Duszanbe
1 068 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lut
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
2 przesiadki
DYU19:00Duszanbe
1 140 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
51h 05min
3 przesiadki
DYU14:50Duszanbe
1 236 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Tadżykistan oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Tadżykistan, takie jak Turkish Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Warszawa-Tadżykistan

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Duszanbe
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena2 328 zł
Loty Warszawa - Duszanbe
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena3 073 zł
Loty Katowice - Duszanbe
Najkrótszy czas lotu25h 25min
Najniższa cena3 600 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Tadżykistan

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Tadżykistan

Loty do innych miast: Tadżykistan

Tadżykistan to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju