Cheap flights z Warszawy do Lotnisko Newark-Liberty from 1 184 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 11.12
ndz. 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Newark-Liberty-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Lotnisko Newark-Liberty

Znaleziono najlepszą cenę

1 184 zł

Najkrótszy czas lotu

9h 20min

Loty bezpośrednie

wt., śr., czw., pt., sob. i ndz.
Najlepsza oferta na lot Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 184 zł. Najlepsza oferta na lot Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 7 944 zł.
Najszybszy lot Warszawa-Lotnisko Newark-Liberty zajmuje 9h 20min.
Bezpośrednie loty Warszawa-Lotnisko Newark-Liberty – wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty są najtańsze?

Listopad. Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty są najtańsze?

środa. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty są najtańsze?

rano. Loty Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty są około 12% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty?

TAP AIR PORTUGAL. Air France, British Airways i Delta to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Lotnisko Newark-Liberty.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty?

58 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty to 58 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty, zmieniając zakładki
British Airways
2 maj
WAW04:40Warszawa Chopina
19h 20min
1 przesiadka
EWR00:00Newark-Liberty
9 maj
EWR03:55Newark-Liberty
31h 00min
1 przesiadka
WAW10:55Warszawa Chopina
1 785 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lut
WAW14:40Warszawa Chopina
24h 15min
1 przesiadka
EWR14:55Newark-Liberty
27 lut
EWR16:30Newark-Liberty
15h 15min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Chopina
1 838 zł
Znajdź podobne
American Airlines
27 sty
WAW02:45Warszawa Chopina
12h 10min
1 przesiadka
EWR14:55Newark-Liberty
5 lut
EWR01:59Newark-Liberty
22h 46min
2 przesiadki
WAW00:45Warszawa Chopina
1 971 zł
Znajdź podobne
LOT
25 gru
WAW11:50Warszawa Chopina
9h 45min
EWR21:35Newark-Liberty
21 sty
EWR17:35Newark-Liberty
8h 10min
WAW01:45Warszawa Chopina
2 012 zł
Znajdź podobne
British Airways
19 lut
WAW07:50Warszawa Chopina
15h 10min
1 przesiadka
EWR23:00Newark-Liberty
26 lut
EWR16:30Newark-Liberty
11h 55min
1 przesiadka
WAW04:25Warszawa Chopina
1 896 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
WAW12:45Warszawa Chopina
34h 25min
2 przesiadki
EWR23:10Newark-Liberty
7 lut
EWR12:40Newark-Liberty
23h 30min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Chopina
1 914 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
19 sty
WAW16:00Warszawa Chopina
27h 20min
1 przesiadka
EWR19:20Newark-Liberty
1 184 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
27 sty
WAW08:00Warszawa Chopina
15h 10min
1 przesiadka
EWR23:10Newark-Liberty
1 509 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 sty
WMI12:00Warszawa Modlin
34h 15min
2 przesiadki
EWR22:15Newark-Liberty
1 295 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty
British Airways
11 gru
WAW07:50Warszawa Chopina
15h 10min
1 przesiadka
EWR23:00Newark-Liberty
10 lut
EWR16:30Newark-Liberty
18h 20min
1 przesiadka
WAW10:50Warszawa Chopina
1 940 zł
Znajdź podobne
American Airlines
14 gru
WAW02:40Warszawa Chopina
19h 20min
2 przesiadki
EWR22:00Newark-Liberty
14 sty
EWR13:25Newark-Liberty
11h 25min
1 przesiadka
WAW00:50Warszawa Chopina
1 976 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
13 gru
WAW05:05Warszawa Chopina
11h 10min
1 przesiadka
EWR16:15Newark-Liberty
14 mar
EWR14:50Newark-Liberty
18h 00min
1 przesiadka
WAW08:50Warszawa Chopina
2 176 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 gru
WAW05:05Warszawa Chopina
11h 10min
1 przesiadka
EWR16:15Newark-Liberty
10 lut
EWR13:55Newark-Liberty
20h 55min
1 przesiadka
WAW10:50Warszawa Chopina
2 230 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
12h 50min
1 przesiadka
EWR13:50Newark-Liberty
16 sty
EWR15:50Newark-Liberty
9h 55min
1 przesiadka
WAW01:45Warszawa Chopina
2 368 zł
Znajdź podobne
Delta
14 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
18h 31min
2 przesiadki
EWR19:36Newark-Liberty
14 lut
EWR10:55Newark-Liberty
14h 15min
2 przesiadki
WAW01:10Warszawa Chopina
2 421 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
TAP AIR PORTUGALCenaOd 1 521 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów TAP AIR PORTUGAL
British AirwaysCenaOd 1 819 złBezpłatne odwołanieOcena
6,5
Szukaj lotów British Airways
Scandinavian AirlinesCenaOd 1 893 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Scandinavian Airlines
LufthansaCenaOd 1 943 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Lufthansa
United AirlinesCenaOd 1 949 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów United Airlines
American AirlinesCenaOd 1 995 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów American Airlines
Air FranceCenaOd 2 002 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
Szukaj lotów Air France
SWISSCenaOd 2 018 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,7

Załoga

7,5

Rozrywka

7,9

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
Austrian AirlinesCenaOd 2 032 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines
DeltaCenaOd 2 075 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Delta

Loty British Airways: Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty
British Airways
2 maj
WAW04:40Warszawa Chopina
19h 20min
1 przesiadka
EWR00:00Newark-Liberty
9 maj
EWR03:55Newark-Liberty
31h 00min
1 przesiadka
WAW10:55Warszawa Chopina
1 785 zł
Znajdź podobne
British Airways
19 lut
WAW07:50Warszawa Chopina
15h 10min
1 przesiadka
EWR23:00Newark-Liberty
26 lut
EWR16:30Newark-Liberty
11h 55min
1 przesiadka
WAW04:25Warszawa Chopina
1 896 zł
Znajdź podobne
British Airways
21 sty
WAW02:55Warszawa Chopina
12h 00min
1 przesiadka
EWR14:55Newark-Liberty
3 lut
EWR16:30Newark-Liberty
18h 20min
1 przesiadka
WAW10:50Warszawa Chopina
1 900 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty
Delta
14 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
18h 31min
2 przesiadki
EWR19:36Newark-Liberty
14 lut
EWR10:55Newark-Liberty
14h 15min
2 przesiadki
WAW01:10Warszawa Chopina
2 421 zł
Znajdź podobne
Delta
11 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
19h 16min
2 przesiadki
EWR20:21Newark-Liberty
20 sty
EWR10:55Newark-Liberty
14h 15min
2 przesiadki
WAW01:10Warszawa Chopina
2 425 zł
Znajdź podobne
Delta
11 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
19h 30min
2 przesiadki
EWR20:35Newark-Liberty
20 kwi
EWR10:53Newark-Liberty
14h 47min
2 przesiadki
WAW01:40Warszawa Chopina
2 461 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Newark-Liberty oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Newark-Liberty, takie jak LOT, Lufthansa i British Airways, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Warszawa – Newark-Liberty – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Warszawa – Newark-Liberty wynosi 6860,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 9h 45min.


Alternatywne trasy Warszawa-Lotnisko Newark-Liberty

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena1 985 zł
Loty Kraków - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena1 776 zł
Loty Kraków - Lotnisko Newark-Liberty
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena1 874 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu17h 35min
Najniższa cena1 700 zł
Loty Kraków - Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena1 940 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena1 682 zł
Loty Katowice - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena1 900 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Newark-Liberty
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena2 034 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Newark-Liberty
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena2 154 zł
Loty Katowice - Lotnisko Newark-Liberty
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena1 931 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena2 034 zł
Loty Katowice - Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena2 207 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Lotnisko Newark-Liberty

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Warszawa – Nowy Jork według Twoich preferencji.

Loty na trasie Warszawa – Nowy Jork z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Warszawa – Nowy Jork.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Warszawa – Nowy Jork, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.