Tanie loty Berlin - Lotnisko Newark od 1 121 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Lotnisko Newark-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Lotnisko Newark
Znaleziono najlepszą cenę6 443 złNajlepsza cena za lot Berlin – Lotnisko Newark znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 6 443 zł
Najkrótszy czas lotu8h 55minNajszybszy lot Berlin-Lotnisko Newark zajmuje 8h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Lotnisko Newark. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Newark.

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Lotnisko Newark?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Lotnisko Newark są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Lotnisko Newark to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Lotnisko Newark są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Berlin – Lotnisko Newark są najtańsze?

po południu

Loty Berlin - Lotnisko Newark są około 27% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Lotnisko Newark?

SAS

British Airways, Brussels Airlines i SAS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Lotnisko Newark.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Lotnisko Newark?

38 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Lotnisko Newark to 38 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Lotnisko Newark

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Lotnisko Newark, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 lut
BER08:10Berlin Brandenburg
30h 15min
3 przesiadki
EWR14:25Newark
10 lut
EWR12:30Newark
16h 55min
2 przesiadki
BER05:25Berlin Brandenburg
1 121 zł
Znajdź podobne
SAS
10 mar
BER08:35Berlin Brandenburg
29h 50min
1 przesiadka
EWR14:25Newark
19 mar
EWR15:55Newark
11h 25min
1 przesiadka
BER03:20Berlin Brandenburg
1 534 zł
Znajdź podobne
Icelandair
15 sty
BER08:10Berlin Brandenburg
11h 00min
1 przesiadka
EWR19:10Newark
29 sty
EWR14:30Newark
10h 40min
1 przesiadka
BER01:10Berlin Brandenburg
1 617 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
BER08:10Berlin Brandenburg
32h 05min
2 przesiadki
EWR16:15Newark
12 lut
EWR12:50Newark
16h 35min
2 przesiadki
BER05:25Berlin Brandenburg
1 129 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
BER08:10Berlin Brandenburg
30h 15min
3 przesiadki
EWR14:25Newark
10 lut
EWR12:30Newark
16h 55min
2 przesiadki
BER05:25Berlin Brandenburg
1 138 zł
Znajdź podobne
SAS
9 mar
BER06:10Berlin Brandenburg
32h 25min
1 przesiadka
EWR14:35Newark
19 mar
EWR15:55Newark
11h 25min
1 przesiadka
BER03:20Berlin Brandenburg
1 546 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Lotnisko Newark w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Lotnisko Newark w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Icelandair, Lufthansa i SAS.
Kilka linii lotniczych
6 gru
BER01:05Berlin Brandenburg
21h 25min
2 przesiadki
EWR22:30Newark
1 167 zł
Znajdź podobne
SAS
6 sty
BER08:40Berlin Brandenburg
31h 35min
1 przesiadka
EWR16:15Newark
1 830 zł
Znajdź podobne
Icelandair
4 maj
BER10:15Berlin Brandenburg
10h 55min
1 przesiadka
EWR21:10Newark
1 880 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Berlin – Lotnisko Newark

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Berlin – Lotnisko Newark
Delta
4 gru
BER06:50Berlin Brandenburg
18h 51min
2 przesiadki
EWR01:41Newark
9 gru
EWR12:30Newark
15h 00min
2 przesiadki
BER03:30Berlin Brandenburg
2 175 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 gru
BER06:00Berlin Brandenburg
17h 40min
1 przesiadka
EWR23:40Newark
9 gru
EWR19:20Newark
35h 10min
1 przesiadka
BER06:30Berlin Brandenburg
2 363 zł
Znajdź podobne
SAS
6 gru
BER08:40Berlin Brandenburg
29h 55min
2 przesiadki
EWR14:35Newark
12 gru
EWR12:50Newark
10h 40min
1 przesiadka
BER23:30Berlin Brandenburg
2 780 zł
Znajdź podobne
Icelandair
5 gru
BER08:10Berlin Brandenburg
11h 00min
1 przesiadka
EWR19:10Newark
9 gru
EWR14:30Newark
10h 40min
1 przesiadka
BER01:10Berlin Brandenburg
2 796 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
3 gru
BER08:05Berlin Brandenburg
12h 00min
1 przesiadka
EWR20:05Newark
9 gru
EWR15:50Newark
9h 25min
1 przesiadka
BER01:15Berlin Brandenburg
2 934 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
4 gru
BER01:50Berlin Brandenburg
11h 35min
1 przesiadka
EWR13:25Newark
13 gru
EWR12:55Newark
17h 55min
2 przesiadki
BER06:50Berlin Brandenburg
2 951 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Lotnisko Newark

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Lotnisko Newark z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
United Airlines
CenaOd 1 162 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
Brussels Airlines
CenaOd 1 222 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Lufthansa
CenaOd 1 343 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
SAS
CenaOd 1 343 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
British Airways
CenaOd 1 419 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
WOW air
CenaOd 1 495 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 1 600 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Icelandair
CenaOd 1 688 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Air Canada
CenaOd 1 837 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
Eurowings
CenaOd 1 916 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Newark oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Newark, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, SAS, i Icelandair.

  • Berlin Brandenburg – Newark – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Berlin Brandenburg – Newark wynosi ok. 6392,2 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 10h 55min.


Alternatywne trasy Berlin-Lotnisko Newark

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Lotnisko Nowy Jork-JFK
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena1 605 zł

Podobne loty: Berlin – Lotnisko Newark

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Berlin – Lotnisko Newark