Tanie loty na trasie Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow od 284 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Lotnisko Londyn-Heathrow-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Lotnisko Londyn-Heathrow

Znaleziono najlepszą cenę

284 zł

Najkrótszy czas lotu

5h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Szczecin - Lotnisko Londyn-Heathrow w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 284 zł. Najlepsza oferta na lot Szczecin - Lotnisko Londyn-Heathrow w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 949 zł.
Najszybszy lot Szczecin-Lotnisko Londyn-Heathrow zajmuje 5h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Lotnisko Londyn-Heathrow. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Londyn-Heathrow.

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin - Lotnisko Londyn-Heathrow?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Szczecin - Lotnisko Londyn-Heathrow to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szczecin - Lotnisko Londyn-Heathrow

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Lotnisko Londyn-Heathrow, zmieniając zakładki
LOT
30 cze
SZZ04:50Szczecin Goleniów
13h 55min
1 przesiadka
LHR18:45Londyn-Heathrow
3 lip
LHR02:30Londyn-Heathrow
13h 05min
1 przesiadka
SZZ15:35Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
15 lip
SZZ17:05Szczecin Goleniów
21h 15min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
22 lip
LHR16:55Londyn-Heathrow
33h 35min
2 przesiadki
SZZ02:30Szczecin Goleniów
1 059 zł
Znajdź podobne
LOT
6 lip
SZZ04:50Szczecin Goleniów
9h 30min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
15 lip
LHR14:10Londyn-Heathrow
19h 05min
1 przesiadka
SZZ09:15Szczecin Goleniów
LOT
21 paź
SZZ04:50Szczecin Goleniów
9h 30min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
23 paź
LHR06:15Londyn-Heathrow
21h 05min
1 przesiadka
SZZ03:20Szczecin Goleniów
LOT
21 paź
SZZ04:50Szczecin Goleniów
9h 30min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
23 paź
LHR06:15Londyn-Heathrow
21h 05min
1 przesiadka
SZZ03:20Szczecin Goleniów
LOT
2 sie
SZZ17:05Szczecin Goleniów
25h 50min
1 przesiadka
LHR18:55Londyn-Heathrow
9 sie
LHR14:10Londyn-Heathrow
19h 05min
1 przesiadka
SZZ09:15Szczecin Goleniów

Znajdź najtańsze oferty lotów Szczecin - Lotnisko Londyn-Heathrow w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
11 wrz
SZZ03:55Szczecin Goleniów
27h 00min
1 przesiadka
LHR06:55Londyn-Heathrow
LOT
16 lip
SZZ04:50Szczecin Goleniów
14h 05min
1 przesiadka
LHR18:55Londyn-Heathrow
Kilka linii lotniczych
11 cze
SZZ07:45Szczecin Goleniów
22h 40min
1 przesiadka
LHR06:25Londyn-Heathrow

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow
LOT
1 cze
SZZ04:50Szczecin Goleniów
9h 30min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
30 cze
LHR06:15Londyn-Heathrow
9h 20min
1 przesiadka
SZZ15:35Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
3 cze
SZZ09:15Szczecin Goleniów
8h 05min
1 przesiadka
LHR17:20Londyn-Heathrow
5 cze
LHR16:45Londyn-Heathrow
16h 30min
2 przesiadki
SZZ09:15Szczecin Goleniów
1 249 zł
Znajdź podobne
LOT
31 maj
SZZ04:50Szczecin Goleniów
9h 30min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
7 cze
LHR02:30Londyn-Heathrow
7h 10min
1 przesiadka
SZZ09:40Szczecin Goleniów
1 008 zł
Znajdź podobne
LOT
1 cze
SZZ17:05Szczecin Goleniów
13h 20min
1 przesiadka
LHR06:25Londyn-Heathrow
8 cze
LHR02:30Londyn-Heathrow
6h 45min
1 przesiadka
SZZ09:15Szczecin Goleniów
1 016 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
SZZ10:30Szczecin Goleniów
9h 05min
2 przesiadki
LHR19:35Londyn-Heathrow
8 cze
LHR02:30Londyn-Heathrow
6h 45min
1 przesiadka
SZZ09:15Szczecin Goleniów
1 335 zł
Znajdź podobne
LOT
31 maj
SZZ17:05Szczecin Goleniów
13h 20min
1 przesiadka
LHR06:25Londyn-Heathrow
8 cze
LHR02:30Londyn-Heathrow
6h 45min
1 przesiadka
SZZ09:15Szczecin Goleniów
1 145 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow
LOT
30 cze
SZZ04:50Szczecin Goleniów
13h 55min
1 przesiadka
LHR18:45Londyn-Heathrow
3 lip
LHR02:30Londyn-Heathrow
13h 05min
1 przesiadka
SZZ15:35Szczecin Goleniów
LOT
6 lip
SZZ04:50Szczecin Goleniów
9h 30min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
15 lip
LHR14:10Londyn-Heathrow
19h 05min
1 przesiadka
SZZ09:15Szczecin Goleniów
LOT
21 paź
SZZ04:50Szczecin Goleniów
9h 30min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
23 paź
LHR06:15Londyn-Heathrow
21h 05min
1 przesiadka
SZZ03:20Szczecin Goleniów

  • Szczecin Goleniów – Londyn-Heathrow – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Szczecin Goleniów – Londyn-Heathrow wynosi 1037,4 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 7h 50min.



Alternatywne trasy Szczecin-Lotnisko Londyn-Heathrow

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Heathrow
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena336 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-City
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena775 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena146 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Gatwick
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena422 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena95 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Gatwick
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena133 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena65 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena65 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 19min
Najniższa cena60 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-City
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena775 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena133 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena461 zł

Loty podobne do tych na trasie Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Szczecin – Lotnisko Londyn-Heathrow

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Szczecin – Londyn z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Szczecin – Londyn tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Szczecin – Londyn momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Szczecin – Londyn, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.