Tanie loty na trasie Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow od 99 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Londyn-Heathrow-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lotnisko Londyn-Heathrow

Znaleziono najlepszą cenę

99 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 30min

Loty bezpośrednie

śr i ndz
Najlepsza oferta na lot Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 99 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 707 zł.
Najszybszy lot Kraków-Lotnisko Londyn-Heathrow zajmuje 2h 30min.
Bezpośrednie loty Kraków-Lotnisko Londyn-Heathrow – środa i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to British Airways.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow?

Wizz Air UK

British Airways, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Lotnisko Londyn-Heathrow.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow?

45 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow to 45 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow, zmieniając zakładki
British Airways
17 cze
KRK07:55Kraków Balice
2h 30min
LHR10:25Londyn-Heathrow
21 cze
LHR04:05Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK06:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
23 cze
KRK08:30Kraków Balice
2h 30min
LHR11:00Londyn-Heathrow
26 cze
LHR17:35Londyn-Heathrow
15h 05min
1 przesiadka
KRK08:40Kraków Balice
LOT
29 cze
KRK14:25Kraków Balice
4h 20min
1 przesiadka
LHR18:45Londyn-Heathrow
4 lip
LHR06:15Londyn-Heathrow
9h 35min
1 przesiadka
KRK15:50Kraków Balice
British Airways
17 cze
KRK07:55Kraków Balice
2h 30min
LHR10:25Londyn-Heathrow
21 cze
LHR04:05Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK06:35Kraków Balice
British Airways
30 maj
KRK10:40Kraków Balice
2h 30min
LHR13:10Londyn-Heathrow
7 cze
LHR04:05Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK06:35Kraków Balice
British Airways
1 paź
KRK08:15Kraków Balice
2h 30min
LHR10:45Londyn-Heathrow
2 paź
LHR06:25Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK08:55Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways.
British Airways
26 maj
KRK08:30Kraków Balice
2h 30min
LHR11:00Londyn-Heathrow
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK02:10Kraków Balice
17h 30min
1 przesiadka
LHR19:40Londyn-Heathrow
British Airways
28 cze
KRK08:20Kraków Balice
2h 30min
LHR10:50Londyn-Heathrow

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow
British Airways
27 maj
KRK07:55Kraków Balice
2h 30min
LHR10:25Londyn-Heathrow
4 cze
LHR03:50Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK06:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK07:55Kraków Balice
2h 30min
LHR10:25Londyn-Heathrow
30 maj
LHR17:10Londyn-Heathrow
11h 50min
1 przesiadka
KRK05:00Kraków Balice
Lufthansa
25 maj
KRK09:20Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
LHR15:30Londyn-Heathrow
31 maj
LHR03:25Londyn-Heathrow
4h 15min
1 przesiadka
KRK07:40Kraków Balice
SWISS
27 maj
KRK11:05Kraków Balice
7h 35min
1 przesiadka
LHR18:40Londyn-Heathrow
1 cze
LHR02:00Londyn-Heathrow
25h 50min
1 przesiadka
KRK03:50Kraków Balice
Eurowings
24 maj
KRK09:50Kraków Balice
6h 00min
1 przesiadka
LHR15:50Londyn-Heathrow
30 maj
LHR04:05Londyn-Heathrow
4h 05min
1 przesiadka
KRK08:10Kraków Balice
KLM
27 maj
KRK13:55Kraków Balice
26h 30min
1 przesiadka
LHR16:25Londyn-Heathrow
30 maj
LHR16:25Londyn-Heathrow
13h 45min
1 przesiadka
KRK06:10Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air UKCenaOd 274 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Wizz Air UK
British AirwaysCenaOd 384 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów British Airways
LOTCenaOd 465 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 641 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
  • Loty British Airways Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow

    Oferty lotów British Airways na połączenia Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow zaczynają się od 86 zł w obie strony. British Airways obsługuje średnio 3 loty na tej trasie w tygodniu, a średnia cena za bilet w obie strony wynosi 148 zł. Niektórzy użytkownicy momondo znaleźli jednak znacznie lepsze ceny.


Loty British Airways: Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow
British Airways
17 cze
KRK07:55Kraków Balice
2h 30min
LHR10:25Londyn-Heathrow
21 cze
LHR04:05Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK06:35Kraków Balice
British Airways
17 cze
KRK07:55Kraków Balice
2h 30min
LHR10:25Londyn-Heathrow
21 cze
LHR04:05Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK06:35Kraków Balice
British Airways
30 maj
KRK10:40Kraków Balice
2h 30min
LHR13:10Londyn-Heathrow
7 cze
LHR04:05Londyn-Heathrow
2h 30min
KRK06:35Kraków Balice

Loty Lufthansa: Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow
Lufthansa
25 maj
KRK09:20Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
LHR15:30Londyn-Heathrow
31 maj
LHR03:25Londyn-Heathrow
4h 15min
1 przesiadka
KRK07:40Kraków Balice
Lufthansa
27 maj
KRK12:35Kraków Balice
4h 05min
1 przesiadka
LHR16:40Londyn-Heathrow
31 maj
LHR13:50Londyn-Heathrow
4h 30min
1 przesiadka
KRK18:20Kraków Balice
Lufthansa
24 maj
KRK09:20Kraków Balice
4h 45min
1 przesiadka
LHR14:05Londyn-Heathrow
31 maj
LHR13:50Londyn-Heathrow
4h 30min
1 przesiadka
KRK18:20Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Londyn-Heathrow oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Londyn-Heathrow, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: British Airways, Wizz Air UK, i Lufthansa.

  • Kraków Balice – Londyn-Heathrow – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Londyn-Heathrow dzieli dystans 1437,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 30min.



Alternatywne trasy Kraków-Lotnisko Londyn-Heathrow

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Heathrow
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena390 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena134 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-City
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena748 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Gatwick
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena412 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena90 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Gatwick
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena152 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena72 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena94 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena76 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Heathrow
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena641 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 19min
Najniższa cena81 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-City
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena788 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Lotnisko Londyn-Heathrow

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Kraków – Londyn. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Kraków – Londyn z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów Kraków – Londyn momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Londyn. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.