Tanie loty Szczecin - Alicante

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Alicante-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Alicante
Najkrótszy czas lotu 23 godz. 5 min Najszybszy lot Szczecin-Alicante zajmuje 23 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Alicante. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Szczecin Goleniów - Alicante.
Lotniska - Alicante 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Alicante: Alicante (ALC)

Łatwe porównywanie lotów Szczecin - Alicante

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Alicante, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
01 maj
00:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
22h 15min
1 przesiadka
ALC
22:40
Lotnisko Alicante
Ryanair
10 maj
11:05
ALC
Lotnisko Alicante
5h 10min
1 przesiadka
SZZ
16:15
Lotnisko Szczecin Goleniów
642 zł
Ryanair
Ryanair
29 kwi
00:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
23h 05min
1 przesiadka
ALC
23:30
Lotnisko Alicante
Ryanair
03 maj
13:30
ALC
Lotnisko Alicante
10h 50min
1 przesiadka
SZZ
00:20
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
810 zł
Ryanair
Ryanair
01 maj
00:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
22h 15min
1 przesiadka
ALC
22:40
Lotnisko Alicante
Ryanair
10 maj
11:05
ALC
Lotnisko Alicante
5h 10min
1 przesiadka
SZZ
16:15
Lotnisko Szczecin Goleniów
642 zł
Ryanair
Ryanair
29 kwi
00:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
23h 05min
1 przesiadka
ALC
23:30
Lotnisko Alicante
Ryanair
03 maj
13:30
ALC
Lotnisko Alicante
10h 50min
1 przesiadka
SZZ
00:20
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
810 zł

Alternatywne trasy Szczecin-Alicante

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Alicante
Najkrótszy czas lotu
3h 30min
Najniższa cena
290 zł
Gdańsk - Walencja
Najkrótszy czas lotu
5h 15min
Najniższa cena
462 zł
Zielona Góra - Walencja
Najkrótszy czas lotu
23h 25min
Najniższa cena
1 089 zł
Szczecin - Walencja
Najkrótszy czas lotu
13h 10min
Najniższa cena
1 184 zł
Zobacz więcej

Szczecin - loty do:

Alicante - loty z:

*Ceny lotów do: Alicante to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.