Cheap flights z Sarajewo do Warszawy from 241 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 9.8
wt. 16.8

Informacje o trasie Warszawa-Sarajewo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Sarajewo-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

241 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Sarajewo - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 241 zł. Najlepsza oferta na lot Sarajewo - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 5 075 zł.
Najszybszy lot Sarajewo-Warszawa zajmuje 8h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Sarajewo-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Sarajewo Butmir - Lotnisko Warszawa Chopina.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Sarajewo - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Sarajewo – Warszawa są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Sarajewo – Warszawa są najtańsze?

po południu

Loty Sarajewo - Warszawa są około 17% droższe rano niż po południu.

Która trasa podróży Sarajewo – Warszawa jest najtańsza?

Sarajewo Butmir - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Sarajewo Butmir - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Sarajewo - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Sarajewo - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Sarajewo - Warszawa, zmieniając zakładki
LOT
29 paź
SJJ09:05Sarajewo Butmir
1h 55min
WAW11:00Warszawa Chopina
1 lis
WAW06:40Warszawa Chopina
1h 50min
SJJ08:30Sarajewo Butmir
Kilka linii lotniczych
29 paź
SJJ09:05Sarajewo Butmir
1h 55min
WAW11:00Warszawa Chopina
1 lis
WAW03:25Warszawa Chopina
15h 35min
1 przesiadka
SJJ19:00Sarajewo Butmir
Austrian Airlines
29 paź
SJJ02:10Sarajewo Butmir
8h 05min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Chopina
1 lis
WAW06:10Warszawa Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SJJ10:00Sarajewo Butmir
1 087 zł
Znajdź podobne
Wizz Air
18 sie
SJJ02:35Sarajewo Butmir
8h 55min
1 przesiadka
WAW11:30Warszawa Chopina
30 sie
WAW09:00Warszawa Chopina
10h 20min
1 przesiadka
SJJ19:20Sarajewo Butmir
1 129 zł
Znajdź podobne
SWISS
26 sie
SJJ10:40Sarajewo Butmir
18h 20min
2 przesiadki
WAW05:00Warszawa Chopina
31 sie
WAW15:50Warszawa Chopina
12h 50min
1 przesiadka
SJJ04:40Sarajewo Butmir
1 346 zł
Znajdź podobne
LOT
25 sie
SJJ13:10Sarajewo Butmir
1h 45min
WAW14:55Warszawa Chopina
29 sie
WAW10:40Warszawa Chopina
1h 50min
SJJ12:30Sarajewo Butmir

Znajdź najtańsze oferty lotów Sarajewo - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Sarajewo – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Wizz Air
17 wrz
SJJ02:35Sarajewo Butmir
26h 45min
1 przesiadka
WAW05:20Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
18 wrz
SJJ08:15Sarajewo Butmir
24h 30min
2 przesiadki
WAW08:45Warszawa Chopina
LOT
24 wrz
SJJ09:05Sarajewo Butmir
1h 55min
WAW11:00Warszawa Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Sarajewo – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Sarajewo – Warszawa
LOT
11 sie
SJJ13:10Sarajewo Butmir
1h 45min
WAW14:55Warszawa Chopina
18 sie
WAW10:40Warszawa Chopina
1h 50min
SJJ12:30Sarajewo Butmir
1 471 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 sie
SJJ02:10Sarajewo Butmir
13h 05min
2 przesiadki
WAW15:15Warszawa Chopina
16 sie
WAW06:35Warszawa Chopina
1h 50min
SJJ08:25Sarajewo Butmir
1 564 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
11 sie
SJJ10:40Sarajewo Butmir
3h 55min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
19 sie
WAW15:20Warszawa Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
2 184 zł
Znajdź podobne
SWISS
12 sie
SJJ10:40Sarajewo Butmir
18h 20min
2 przesiadki
WAW05:00Warszawa Chopina
17 sie
WAW15:50Warszawa Chopina
12h 50min
1 przesiadka
SJJ04:40Sarajewo Butmir
2 924 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 sie
SJJ02:10Sarajewo Butmir
13h 05min
2 przesiadki
WAW15:15Warszawa Chopina
19 sie
WAW06:35Warszawa Chopina
1h 50min
SJJ08:25Sarajewo Butmir
1 656 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 sie
SJJ08:15Sarajewo Butmir
8h 40min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
16 sie
WAW06:35Warszawa Chopina
1h 50min
SJJ08:25Sarajewo Butmir
1 721 zł
Znajdź podobne

Loty Austrian Airlines: Sarajewo – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Sarajewo – Warszawa
Austrian Airlines
29 paź
SJJ02:10Sarajewo Butmir
8h 05min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Chopina
1 lis
WAW06:10Warszawa Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SJJ10:00Sarajewo Butmir
1 087 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
1 wrz
SJJ10:40Sarajewo Butmir
8h 00min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina
28 wrz
WAW15:20Warszawa Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
1 097 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
26 sie
SJJ10:40Sarajewo Butmir
3h 55min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
29 sie
WAW02:50Warszawa Chopina
7h 10min
1 przesiadka
SJJ10:00Sarajewo Butmir
1 120 zł
Znajdź podobne

Loty SWISS: Sarajewo – Warszawa

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Sarajewo – Warszawa
SWISS
26 sie
SJJ10:40Sarajewo Butmir
18h 20min
2 przesiadki
WAW05:00Warszawa Chopina
31 sie
WAW15:50Warszawa Chopina
12h 50min
1 przesiadka
SJJ04:40Sarajewo Butmir
1 346 zł
Znajdź podobne
SWISS
26 sie
SJJ10:40Sarajewo Butmir
18h 20min
2 przesiadki
WAW05:00Warszawa Chopina
29 sie
WAW10:35Warszawa Chopina
18h 10min
1 przesiadka
SJJ04:45Sarajewo Butmir
1 416 zł
Znajdź podobne
SWISS
1 wrz
SJJ10:40Sarajewo Butmir
18h 20min
2 przesiadki
WAW05:00Warszawa Chopina
28 wrz
WAW05:40Warszawa Chopina
13h 30min
2 przesiadki
SJJ19:10Sarajewo Butmir
1 453 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Sarajewo Butmir – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Sarajewo Butmir – Warszawa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Austrian Airlines.

  • Sarajewo Butmir – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Sarajewo Butmir – Warszawa zajmuje ok. 949,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 1h 45min.



Loty podobne do tych na trasie Sarajewo – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Sarajewo – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Sarajewo – Warszawa. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Sarajewo – Warszawa tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Sarajewo – Warszawa momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Sarajewo – Warszawa. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.