Cheap flights z Polski do Turku from 91 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
czw. 2.2
czw. 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Turku-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Turku

Najkrótszy czas lotu

1h 35min

Loty bezpośrednie

wt., śr., czw., sob. i ndz.

Turku — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Turku zajmuje 1h 35min.
Bezpośrednie loty Polska-Turku – wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Turku: Turku (TKU)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Turku?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Turku?

Wizz Air. Wizz Air i airBaltic to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Turku.

Która trasa podróży Polska – Turku jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Turku. Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Turku, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Turku.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Turku

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Turku, zmieniając zakładki
Wizz Air
28 lut
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:00Turku
1 mar
TKU08:45Turku
1h 30min
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
21 lut
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:00Turku
22 lut
TKU08:45Turku
1h 30min
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
1 mar
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
18h 30min
1 przesiadka
TKU09:35Turku
5 mar
TKU13:35Turku
1h 30min
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
21 lut
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:00Turku
23 lut
TKU08:10Turku
1h 30min
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
11 lut
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:05Turku
16 lut
TKU08:10Turku
1h 30min
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
18 lut
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:05Turku
19 lut
TKU13:35Turku
1h 30min
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Turku w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Turku w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
23 lut
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU06:35Turku
Kilka linii lotniczych
1 mar
WAW07:50Warszawa Chopina
20h 25min
2 przesiadki
TKU04:15Turku
Wizz Air
25 maj
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU03:50Turku

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Turku

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Turku
Wizz Air
5 lut
GDN10:25Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU12:00Turku
11 lut
TKU16:40Turku
1h 30min
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
4 lut
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:05Turku
5 lut
TKU15:35Turku
19h 10min
2 przesiadki
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
5 lut
GDN01:10Gdańsk Rębiechowo
10h 15min
1 przesiadka
TKU11:25Turku
11 lut
TKU16:40Turku
1h 30min
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
2 lut
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU06:35Turku
4 lut
TKU00:25Turku
11h 15min
2 przesiadki
GDN11:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
4 lut
GDN13:30Gdańsk Rębiechowo
29h 05min
2 przesiadki
TKU18:35Turku
8 lut
TKU08:45Turku
1h 30min
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
3 lut
GDN04:30Gdańsk Rębiechowo
14h 05min
2 przesiadki
TKU18:35Turku
5 lut
TKU13:35Turku
1h 30min
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Turku

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Turku z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 86 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air
airBalticCenaOd 644 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów airBaltic

Loty Wizz Air: Polska – Turku

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Turku
Wizz Air
28 lut
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:00Turku
1 mar
TKU08:45Turku
1h 30min
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
21 lut
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU15:00Turku
22 lut
TKU08:45Turku
1h 30min
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
5 lut
GDN10:25Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
TKU12:00Turku
11 lut
TKU16:40Turku
1h 30min
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Turku oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Turku, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Wizz Air i airBaltic. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Turku

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena190 zł
Loty Warszawa - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena597 zł
Loty Kraków - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena498 zł
Loty Gdańsk - Turku
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena91 zł
Loty Gdańsk - Helsinki
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena454 zł
Loty Poznań - Helsinki
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena407 zł
Loty Katowice - Helsinki
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena463 zł
Loty Wrocław - Helsinki
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena463 zł
Loty Kraków - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena909 zł
Loty Gdańsk - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena1 337 zł
Loty Warszawa - Ivalo
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena1 272 zł
Loty Warszawa - Turku
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena355 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Turku

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Turku

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Turku.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Turku z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Turku. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Turku, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Turku) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.