Tanie loty na trasie Polska – Lajes od 343 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lajes-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Lajes
Najkrótszy czas lotu10h 55minNajszybszy lot Polska-Lajes zajmuje 10h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Lajes. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Lajes, Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Lajes i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Lajes.
Lajes — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Lajes: Lajes (TER)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Lajes?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Lajes?

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Lajes.

Która trasa podróży Polska – Lajes jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Lajes

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Lajes, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Lajes.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Lajes

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Lajes, zmieniając zakładki
Ryanair
19 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
15h 00min
2 przesiadki
TER16:50Lajes
26 lut
TER15:25Lajes
18h 50min
2 przesiadki
WMI10:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
15 lut
WMI02:45Warszawa Modlin
13h 20min
2 przesiadki
TER16:05Lajes
27 lut
TER04:05Lajes
24h 00min
2 przesiadki
WMI04:05Warszawa Modlin
TAP AIR PORTUGAL
17 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 00min
1 przesiadka
TER08:00Lajes
28 lut
TER06:50Lajes
28h 15min
1 przesiadka
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
19 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
15h 00min
2 przesiadki
TER16:50Lajes
26 lut
TER15:25Lajes
18h 50min
2 przesiadki
WMI10:15Warszawa Modlin
Ryanair
28 lut
WMI01:40Warszawa Modlin
15h 05min
2 przesiadki
TER16:45Lajes
7 mar
TER15:20Lajes
13h 40min
1 przesiadka
WMI05:00Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
28 lut
WMI01:40Warszawa Modlin
15h 05min
2 przesiadki
TER16:45Lajes
10 mar
TER06:50Lajes
8h 00min
1 przesiadka
WMI14:50Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Lajes w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Lajes w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
2 cze
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
38h 20min
2 przesiadki
TER16:35Lajes
TAP AIR PORTUGAL
2 cze
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
19h 35min
1 przesiadka
TER10:50Lajes
TAP AIR PORTUGAL
16 cze
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
30h 00min
1 przesiadka
TER21:15Lajes

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Lajes

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Lajes z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 678 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

Loty Ryanair: Polska – Lajes

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Lajes
Ryanair
19 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
15h 00min
2 przesiadki
TER16:50Lajes
26 lut
TER15:25Lajes
18h 50min
2 przesiadki
WMI10:15Warszawa Modlin
Ryanair
19 lut
WMI01:50Warszawa Modlin
15h 00min
2 przesiadki
TER16:50Lajes
26 lut
TER15:25Lajes
18h 50min
2 przesiadki
WMI10:15Warszawa Modlin
Ryanair
28 lut
WMI01:40Warszawa Modlin
15h 05min
2 przesiadki
TER16:45Lajes
7 mar
TER15:20Lajes
13h 40min
1 przesiadka
WMI05:00Warszawa Modlin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Lajes oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Lajes, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: TAP AIR PORTUGAL i Ryanair.


Alternatywne trasy Polska-Lajes

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena379 zł
Loty Kraków - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena363 zł
Loty Wrocław - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu16h 30min
Najniższa cena423 zł
Loty Warszawa - Lajes
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena379 zł
Loty Poznań - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena395 zł
Loty Warszawa - Pico Island
Najkrótszy czas lotu12h 25min
Najniższa cena751 zł
Loty Warszawa - Horta
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena827 zł
Loty Wrocław - Lajes
Najkrótszy czas lotu18h 25min
Najniższa cena423 zł
Loty Gdańsk - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu27h 10min
Najniższa cena451 zł
Loty Katowice - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena399 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Lajes

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Lajes