Tanie loty na trasie Polska – Sørvágur od 495 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Sørvágur-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Sørvágur

Najkrótszy czas lotu

8h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Sørvágur — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Sørvágur zajmuje 8h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Sørvágur. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Sørvágur Vágar, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Sørvágur Vágar i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Sørvágur Vágar.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Sørvágur: Sørvágur Vágar (FAE)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Sørvágur?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Sørvágur?

Scandinavian Airlines

KLM i Scandinavian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Sørvágur.

Która trasa podróży Polska – Sørvágur jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Sørvágur Vágar

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Sørvágur Vágar, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Sørvágur.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Sørvágur

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Sørvágur, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
19 cze
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
11h 50min
1 przesiadka
FAE14:20Sørvágur Vágar
25 cze
FAE16:40Sørvágur Vágar
11h 20min
1 przesiadka
GDN04:00Gdańsk Rębiechowo
1 083 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
9 wrz
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
6h 05min
1 przesiadka
FAE08:15Sørvágur Vágar
15 wrz
FAE08:05Sørvágur Vágar
7h 10min
1 przesiadka
GDN15:15Gdańsk Rębiechowo
1 136 zł
Znajdź podobne
KLM
25 sie
KRK07:45Kraków Balice
33h 35min
2 przesiadki
FAE17:20Sørvágur Vágar
2 wrz
FAE17:10Sørvágur Vágar
24h 15min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
1 380 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 cze
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
11h 50min
1 przesiadka
FAE14:20Sørvágur Vágar
25 cze
FAE16:40Sørvágur Vágar
11h 20min
1 przesiadka
GDN04:00Gdańsk Rębiechowo
1 141 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
19 cze
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
4h 40min
1 przesiadka
FAE14:20Sørvágur Vágar
26 cze
FAE12:20Sørvágur Vágar
6h 35min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 229 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 cze
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
11h 50min
1 przesiadka
FAE14:20Sørvágur Vágar
26 cze
FAE12:20Sørvágur Vágar
6h 35min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 154 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Sørvágur w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Sørvágur w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Scandinavian Airlines.
Scandinavian Airlines
9 wrz
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
6h 05min
1 przesiadka
FAE08:15Sørvágur Vágar
Kilka linii lotniczych
27 sie
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
27h 40min
1 przesiadka
FAE06:05Sørvágur Vágar
KLM
9 wrz
POZ10:15Poznań Ławica
7h 05min
2 przesiadki
FAE17:20Sørvágur Vágar

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Sørvágur

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Sørvágur
Kilka linii lotniczych
24 maj
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
6h 45min
1 przesiadka
FAE09:15Sørvágur Vágar
30 maj
FAE09:05Sørvágur Vágar
18h 55min
1 przesiadka
GDN04:00Gdańsk Rębiechowo
1 777 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
6h 45min
1 przesiadka
FAE09:15Sørvágur Vágar
30 maj
FAE14:55Sørvágur Vágar
13h 05min
2 przesiadki
GDN04:00Gdańsk Rębiechowo
1 782 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
GDN03:00Gdańsk Rębiechowo
30h 15min
3 przesiadki
FAE09:15Sørvágur Vágar
30 maj
FAE09:05Sørvágur Vágar
18h 55min
1 przesiadka
GDN04:00Gdańsk Rębiechowo
1 990 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 maj
WRO02:35Wrocław-Strachowice
30h 40min
3 przesiadki
FAE09:15Sørvágur Vágar
26 maj
FAE03:45Sørvágur Vágar
7h 15min
1 przesiadka
WRO11:00Wrocław-Strachowice
2 136 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
30h 35min
2 przesiadki
FAE14:20Sørvágur Vágar
30 maj
FAE14:55Sørvágur Vágar
39h 20min
3 przesiadki
GDN06:15Gdańsk Rębiechowo
2 158 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 maj
WRO11:25Wrocław-Strachowice
21h 50min
2 przesiadki
FAE09:15Sørvágur Vágar
26 maj
FAE03:45Sørvágur Vágar
7h 15min
1 przesiadka
WRO11:00Wrocław-Strachowice
2 326 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Sørvágur

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Sørvágur z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLMCenaOd 1 285 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM
Scandinavian AirlinesCenaOd 1 459 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
Szukaj lotów Scandinavian Airlines

Loty Scandinavian Airlines: Polska – Sørvágur

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Polska – Sørvágur
Scandinavian Airlines
9 wrz
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
6h 05min
1 przesiadka
FAE08:15Sørvágur Vágar
15 wrz
FAE08:05Sørvágur Vágar
7h 10min
1 przesiadka
GDN15:15Gdańsk Rębiechowo
1 136 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
19 cze
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
4h 40min
1 przesiadka
FAE14:20Sørvágur Vágar
26 cze
FAE12:20Sørvágur Vágar
6h 35min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 229 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
16 cze
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
5h 50min
1 przesiadka
FAE08:00Sørvágur Vágar
23 cze
FAE07:50Sørvágur Vágar
7h 25min
1 przesiadka
GDN15:15Gdańsk Rębiechowo
1 251 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Polska – Sørvágur

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Sørvágur
KLM
25 sie
KRK07:45Kraków Balice
33h 35min
2 przesiadki
FAE17:20Sørvágur Vágar
2 wrz
FAE17:10Sørvágur Vágar
24h 15min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
1 380 zł
Znajdź podobne
KLM
3 wrz
KRK07:45Kraków Balice
46h 55min
2 przesiadki
FAE06:40Sørvágur Vágar
11 wrz
FAE04:20Sørvágur Vágar
49h 55min
2 przesiadki
KRK06:15Kraków Balice
1 402 zł
Znajdź podobne
KLM
27 sie
KRK12:45Kraków Balice
25h 15min
2 przesiadki
FAE14:00Sørvágur Vágar
5 wrz
FAE04:20Sørvágur Vágar
13h 05min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
1 433 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Sørvágur Vágar oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Sørvágur Vágar, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Scandinavian Airlines, KLM, i Air France.



Alternatywne trasy Polska-Sørvágur

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena1 212 zł
Loty Kraków - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena1 459 zł
Loty Wrocław - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu18h 05min
Najniższa cena1 601 zł
Loty Gdańsk - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena1 083 zł
Loty Katowice - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu25h 35min
Najniższa cena1 689 zł
Loty Poznań - Sørvágur
Najkrótszy czas lotu20h 55min
Najniższa cena1 808 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Sørvágur

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Sørvágur

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Polska – Sørvágur według Twoich preferencji.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Sørvágur na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Sørvágur, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Sørvágur, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.