Tanie loty Polska - Shannon od 81 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Shannon-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Shannon
Najkrótszy czas lotu3h 00minNajszybszy lot Polska-Shannon zajmuje 3h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Shannon. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Shannon, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Shannon i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Shannon.
Shannon — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Shannon: Shannon (SNN)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Shannon?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Shannon?

Ryanair

British Airways i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Shannon.

Która trasa podróży Polska – Shannon jest najtańsza?

Kraków Balice - Shannon

Wybierz trasę Kraków Balice - Shannon, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Shannon.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Shannon

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Shannon, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 sty
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
25h 30min
1 przesiadka
SNN04:10Shannon
23 sty
SNN04:35Shannon
14h 20min
1 przesiadka
KTW18:55Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 mar
WMI15:30Warszawa Modlin
3h 20min
SNN18:50Shannon
6 mar
SNN11:05Shannon
3h 00min
WMI14:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
6 sty
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
26h 45min
1 przesiadka
SNN04:10Shannon
9 sty
SNN04:35Shannon
14h 20min
1 przesiadka
KTW18:55Katowice-Pyrzowice
Ryanair
20 sty
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
6h 30min
1 przesiadka
SNN16:45Shannon
23 sty
SNN11:05Shannon
22h 25min
2 przesiadki
KTW09:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
17 lut
WMI07:10Warszawa Modlin
9h 35min
1 przesiadka
SNN16:45Shannon
20 mar
SNN12:05Shannon
3h 00min
WMI15:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
6 sty
KTW13:40Katowice-Pyrzowice
28h 00min
2 przesiadki
SNN17:40Shannon
9 sty
SNN04:35Shannon
25h 40min
1 przesiadka
KTW06:15Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Shannon w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Shannon w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
16 sty
KTW09:50Katowice-Pyrzowice
18h 25min
1 przesiadka
SNN04:15Shannon
Ryanair
16 sty
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
30h 35min
2 przesiadki
SNN16:50Shannon
Kilka linii lotniczych
23 kwi
KRK14:15Kraków Balice
22h 30min
2 przesiadki
SNN12:45Shannon

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Shannon

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Shannon
Ryanair
11 gru
WMI02:20Warszawa Modlin
15h 00min
1 przesiadka
SNN17:20Shannon
12 gru
SNN11:05Shannon
3h 00min
WMI14:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK05:50Kraków Balice
3h 15min
SNN09:05Shannon
17 gru
SNN03:35Shannon
38h 10min
2 przesiadki
KRK17:45Kraków Balice
Ryanair
11 gru
WMI02:20Warszawa Modlin
15h 00min
1 przesiadka
SNN17:20Shannon
12 gru
SNN16:15Shannon
13h 30min
1 przesiadka
WMI05:45Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK02:00Kraków Balice
18h 20min
1 przesiadka
SNN20:20Shannon
17 gru
SNN03:35Shannon
38h 10min
2 przesiadki
KRK17:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 gru
KTW02:55Katowice-Pyrzowice
9h 40min
1 przesiadka
SNN12:35Shannon
17 gru
SNN16:20Shannon
23h 55min
2 przesiadki
KTW16:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
11 gru
KRK10:00Kraków Balice
19h 10min
1 przesiadka
SNN05:10Shannon
18 gru
SNN14:45Shannon
27h 14min
2 przesiadki
KRK17:59Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Shannon

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Shannon z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 186 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
British Airways
CenaOd 1 318 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Shannon oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Shannon, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, British Airways, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Polska-Shannon

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena154 zł
Loty Wrocław - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena138 zł
Loty Warszawa - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena162 zł
Loty Gdańsk - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena150 zł
Loty Poznań - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena211 zł
Loty Katowice - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena158 zł
Loty Wrocław - Shannon
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena223 zł
Loty Lublin - Dublin
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena321 zł
Loty Łódź - Dublin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena81 zł
Loty Rzeszów - Dublin
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena138 zł
Loty Warszawa - Cork
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena232 zł
Loty Warszawa - Shannon
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena199 zł

Podobne loty: Polska – Shannon

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Shannon

Loty do innych miast: Irlandia

Shannon to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju