Tanie loty Polska - Seul od 1 315 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Seul-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Seul
Najkrótszy czas lotu10h 40minNajszybszy lot Polska-Seul zajmuje 10h 40min.
Loty bezpośrednieśrBezpośrednie loty Polska-Seul – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.
Seul — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Seul: Seul Gimpo Intl (GMP)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Seul?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Seul?

KLM

Air China, Air France i Alitalia to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Seul.

Która trasa podróży Polska – Seul jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Inczhon Incheon Intl

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Inczhon Incheon Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Seul.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Seul

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Seul, zmieniając zakładki
Lufthansa
6 sty
WRO01:05Wrocław-Strachowice
19h 50min
1 przesiadka
ICN20:55Inczhon Incheon Intl
18 sty
ICN06:25Inczhon Incheon Intl
20h 00min
1 przesiadka
WRO02:25Wrocław-Strachowice
2 018 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
10 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
25h 15min
1 przesiadka
ICN05:30Inczhon Incheon Intl
16 sty
ICN19:40Inczhon Incheon Intl
15h 35min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 065 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lut
KRK06:40Kraków Balice
20h 00min
1 przesiadka
ICN02:40Inczhon Incheon Intl
14 lut
ICN19:55Inczhon Incheon Intl
18h 15min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
2 077 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 gru
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
1 przesiadka
ICN02:40Inczhon Incheon Intl
30 gru
ICN05:00Inczhon Incheon Intl
20h 10min
1 przesiadka
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 081 zł
Znajdź podobne
Air France
22 gru
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
17h 35min
1 przesiadka
ICN19:10Inczhon Incheon Intl
8 sty
ICN05:00Inczhon Incheon Intl
20h 10min
1 przesiadka
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 109 zł
Znajdź podobne
LOT
28 gru
POZ00:35Poznań Ławica
16h 50min
1 przesiadka
ICN17:25Inczhon Incheon Intl
12 sty
ICN03:15Inczhon Incheon Intl
24h 00min
2 przesiadki
POZ03:15Poznań Ławica
2 180 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Seul w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Seul w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aeroflot, KLM i Lufthansa.
Aeroflot
18 lis
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
15h 30min
1 przesiadka
ICN23:45Inczhon Incheon Intl
1 315 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lut
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
47h 40min
3 przesiadki
ICN05:30Inczhon Incheon Intl
1 548 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
19 kwi
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
16h 15min
1 przesiadka
ICN05:55Inczhon Incheon Intl
1 659 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Seul

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Seul
Kilka linii lotniczych
29 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
21h 30min
2 przesiadki
ICN06:25Inczhon Incheon Intl
4 lis
ICN20:25Inczhon Incheon Intl
25h 00min
2 przesiadki
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
2 630 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
28h 30min
2 przesiadki
ICN06:00Inczhon Incheon Intl
5 lis
ICN19:50Inczhon Incheon Intl
25h 35min
2 przesiadki
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
3 357 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
21h 30min
2 przesiadki
ICN06:25Inczhon Incheon Intl
5 lis
ICN19:05Inczhon Incheon Intl
57h 00min
3 przesiadki
KTW03:05Katowice-Pyrzowice
3 554 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
19h 50min
3 przesiadki
ICN21:20Inczhon Incheon Intl
4 lis
ICN20:25Inczhon Incheon Intl
25h 00min
2 przesiadki
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
3 949 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
13h 00min
1 przesiadka
ICN21:55Inczhon Incheon Intl
4 lis
ICN20:25Inczhon Incheon Intl
25h 00min
2 przesiadki
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
4 087 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
13h 00min
1 przesiadka
ICN21:55Inczhon Incheon Intl
5 lis
ICN06:30Inczhon Incheon Intl
35h 15min
2 przesiadki
KTW17:45Katowice-Pyrzowice
4 857 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Seul

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Seul z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 1 498 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Air France
CenaOd 1 706 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
LOT
CenaOd 1 742 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 1 901 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Air China
CenaOd 2 025 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Turkish Airlines
CenaOd 2 302 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1
Alitalia
CenaOd 2 326 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Finnair
CenaOd 2 327 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
Emirates
CenaOd 2 361 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,7
Aeroflot
CenaOd 2 384 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Seul oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Seul, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Lufthansa, i Air China.


Alternatywne trasy Polska-Seul

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Seul
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena2 018 zł
Loty Kraków - Seul
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena2 030 zł
Loty Gdańsk - Seul
Najkrótszy czas lotu25h 10min
Najniższa cena2 164 zł
Loty Lublin - Seul
Najkrótszy czas lotu19h 40min
Najniższa cena2 729 zł
Loty Szczecin - Seul
Najkrótszy czas lotu13h 50min
Najniższa cena3 199 zł
Loty Katowice - Seul
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena3 226 zł
Loty Poznań - Seul
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena3 775 zł

Podobne loty: Polska – Seul

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Seul

Loty do innych miast: Korea Południowa

Seul to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju