Tanie loty Polska - Santo Domingo

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Santo Domingo-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Santo Domingo
Najkrótszy czas lotu14h 00minNajszybszy lot Polska-Santo Domingo zajmuje 14h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Santo Domingo. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas i Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas.
Santo Domingo — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Santo Domingo: Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas (SDQ), Santo Domingo Dr. Joaquin Balaguer (JBQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Santo Domingo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Santo Domingo?

United Airlines

Air France, American Airlines i Delta to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Santo Domingo.

Która trasa podróży Polska – Santo Domingo jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Santo Domingo.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Santo Domingo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Santo Domingo, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 lis
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
19h 00min
2 przesiadki
SDQ20:05Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
21 lis
SDQ17:50Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
19h 35min
2 przesiadki
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 379 zł
Znajdź podobne
Air Canada
13 lut
WAW08:25Warszawa Lotnisko Chopina
54h 00min
2 przesiadki
SDQ14:25Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
1 mar
SDQ10:40Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
41h 15min
2 przesiadki
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 489 zł
Znajdź podobne
Air France
9 mar
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
2 przesiadki
SDQ18:35Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
31 mar
SDQ16:25Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
12h 55min
1 przesiadka
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 636 zł
Znajdź podobne
American Airlines
17 lut
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
31h 16min
2 przesiadki
SDQ11:51Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
22 mar
SDQ09:24Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
24h 21min
2 przesiadki
WAW09:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 675 zł
Znajdź podobne
Delta
8 sty
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
53h 45min
2 przesiadki
SDQ13:30Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
28 sty
SDQ10:00Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
20h 10min
2 przesiadki
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 739 zł
Znajdź podobne
Air Europa
22 sty
KRK01:00Kraków Balice
19h 05min
2 przesiadki
SDQ20:05Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
7 lut
SDQ17:50Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
18h 40min
2 przesiadki
KRK12:30Kraków Balice
2 739 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Santo Domingo w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
24h 34min
2 przesiadki
SDQ02:49Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
1 650 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
3 przesiadki
SDQ20:45Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
1 777 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
18h 30min
1 przesiadka
SDQ20:45Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
2 050 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Santo Domingo

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Santo Domingo
Delta
19 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 03min
2 przesiadki
SDQ02:03Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
26 paź
SDQ09:31Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
20h 54min
2 przesiadki
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 758 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 03min
2 przesiadki
SDQ02:03Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
28 paź
SDQ16:25Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
19h 10min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 885 zł
Znajdź podobne
KLM
23 paź
KRK02:20Kraków Balice
36h 46min
2 przesiadki
SDQ15:06Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
30 paź
SDQ02:00Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
24h 10min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
3 115 zł
Znajdź podobne
United Airlines
19 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 56min
2 przesiadki
SDQ01:56Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
26 paź
SDQ02:00Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
24h 30min
3 przesiadki
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
3 685 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
21 paź
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
31h 44min
2 przesiadki
SDQ20:49Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
27 paź
SDQ23:49Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
27h 21min
2 przesiadki
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 046 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 paź
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
19h 46min
3 przesiadki
SDQ01:56Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
28 paź
SDQ09:05Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas
18h 45min
2 przesiadki
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
3 376 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Santo Domingo

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Santo Domingo z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
United Airlines
CenaOd 2 038 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Air France
CenaOd 2 288 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
American Airlines
CenaOd 2 634 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Delta
CenaOd 2 679 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Delta, Air France i American Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Delta, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Santo Domingo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena2 248 zł
Loty Wrocław - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu21h 00min
Najniższa cena2 644 zł
Loty Kraków - Santo Domingo
Najkrótszy czas lotu19h 05min
Najniższa cena2 739 zł
Loty Katowice - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu15h 50min
Najniższa cena2 838 zł
Loty Poznań - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu14h 00min
Najniższa cena2 842 zł
Loty Gdańsk - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena2 842 zł
Loty Wrocław - Santo Domingo
Najkrótszy czas lotu33h 25min
Najniższa cena2 937 zł

Podobne loty: Polska – Santo Domingo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Santo Domingo

Loty do innych miast: Dominikana

Santo Domingo to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju