Tanie loty Polska - Podgorica od 12 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Informacje o trasie Podgorica-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Podgorica
Najkrótszy czas lotu1h 45minNajszybszy lot Polska-Podgorica zajmuje 1h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Podgorica. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Podgorica Golubovci, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Podgorica Golubovci i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Podgorica Golubovci.
Podgorica — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Podgorica: Podgorica Golubovci (TGD)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Podgorica?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Podgorica?

Ryanair

Austrian Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Podgorica.

Która trasa podróży Polska – Podgorica jest najtańsza?

Kraków Balice - Podgorica Golubovci

Wybierz trasę Kraków Balice - Podgorica Golubovci, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Podgorica.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Podgorica

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Podgorica, zmieniając zakładki
Ryanair
29 gru
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
5 sty
TGD04:10Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:10Kraków Balice
Ryanair
19 gru
KRK02:10Kraków Balice
2h 00min
TGD04:10Podgorica Golubovci
22 gru
TGD04:10Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:10Kraków Balice
Ryanair
22 gru
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
26 gru
TGD06:10Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK08:10Kraków Balice
Ryanair
5 sty
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
9 sty
TGD04:35Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 sty
KRK16:45Kraków Balice
21h 45min
1 przesiadka
TGD14:30Podgorica Golubovci
16 sty
TGD04:35Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:35Kraków Balice
Ryanair
12 sty
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
19 sty
TGD04:10Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Podgorica w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Podgorica w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
12 gru
KRK02:10Kraków Balice
2h 00min
TGD04:10Podgorica Golubovci
Ryanair
12 gru
KRK02:10Kraków Balice
2h 00min
TGD04:10Podgorica Golubovci
Ryanair
2 sty
KRK02:10Kraków Balice
2h 00min
TGD04:10Podgorica Golubovci

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Podgorica

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Podgorica
Ryanair
12 gru
KRK02:10Kraków Balice
2h 00min
TGD04:10Podgorica Golubovci
15 gru
TGD04:10Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:10Kraków Balice
Ryanair
15 gru
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
19 gru
TGD04:35Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:35Kraków Balice
Ryanair
15 gru
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
19 gru
TGD04:35Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:35Kraków Balice
Ryanair
15 gru
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
19 gru
TGD04:35Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:35Kraków Balice
Ryanair
15 gru
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
19 gru
TGD04:35Podgorica Golubovci
2h 00min
KRK06:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK01:45Kraków Balice
2h 00min
TGD03:45Podgorica Golubovci
19 gru
TGD09:15Podgorica Golubovci
31h 50min
2 przesiadki
KRK17:05Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Podgorica

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Podgorica z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 145 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 395 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 467 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Austrian Airlines
CenaOd 479 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Lufthansa
CenaOd 803 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Podgorica Golubovci oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Podgorica Golubovci, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, LOT, i Wizz Air.


Alternatywne trasy Polska-Podgorica

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Podgorica
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena53 zł
Loty Warszawa - Podgorica
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena362 zł
Loty Katowice - Podgorica
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena334 zł
Loty Wrocław - Podgorica
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena256 zł
Loty Warszawa - Tivat
Najkrótszy czas lotu22h 45min
Najniższa cena1 469 zł
Loty Gdańsk - Tivat
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena1 335 zł
Loty Gdańsk - Podgorica
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena297 zł
Loty Poznań - Podgorica
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena281 zł
Loty Kraków - Tivat
Najkrótszy czas lotu29h 30min
Najniższa cena1 412 zł
Loty Poznań - Tivat
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena1 441 zł
Loty Katowice - Tivat
Najkrótszy czas lotu23h 25min
Najniższa cena1 498 zł
Loty Wrocław - Tivat
Najkrótszy czas lotu37h 15min
Najniższa cena2 015 zł

Podobne loty: Polska – Podgorica

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Podgorica

Loty do innych miast: Czarnogóra

Podgorica to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju